Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub NIEDŹWIEDZKI 25 T.S. GÓRNIK RADLIN
2. Kacper LACHOWICZ 25 T.S. GÓRNIK RADLIN
3. Jeremi KACZMARCZYK 16 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
4. Tadeusz Wąsik 1 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
5. Michał KUBACKI 25 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.08.2008
6. Franciszek FRAŚ 17 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
7. Aleksander GONET 25 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
8. SEWERYN GUSTA 2 PIAST GLIWICE 14.03.2007
9. Jan MATYJASZEK 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.03.2009
10. Piotr WŁODARCZYK 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
11. Paweł POŚPIECH 25 RMKS RYBNIK 20.02.2008
12. Tomasz LEGIERSKI 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
13. Tymoteusz Huwer 3 RMKS RYBNIK 01.06.2007
14. Franciszek DROBCZYK 14 PIAST GLIWICE 26.09.2007
15. Szymon CAŁKO 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
16. Rafał GRYCHTOŁ 19 RMKS RYBNIK 24.03.2007
17. Oliwier KWAPISZ 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
18. Franciszek MAZUR 25 STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.12.2007
19. Kacper FOJCIK 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.06.2007
20. Mariusz HANSLIK 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.05.2008
21. Szymon HODÓR 13 RMKS RYBNIK 19.09.2007
22. Filip STARCZEWSKI 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
23. Dawid SZYLKO 4 UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007
24. Antoni ZAKRZEWSKI 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
25. Kamil FOLTYS 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.11.2008
26. Bartosz Wróblewski 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
27. Franciszek ZBROJKIEWICZ 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 27.11.2009
28. Mieszko ŁAGAN 25 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
29. Karol Niedziela 22 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
30. Jan NOWAKOWSKI 12 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
31. Jacek BRZEZINKA 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.12.2007
32. Miłosz ROZMUS 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008
33. Sebastian SZYMAŃCZYK 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
34. Aleksander ZIAJOWSKI 6 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
35. Bartłomiej URBANIK 25 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 27.02.2008
36. Tymon Zarek 11 UKS START OPOLE 25.04.2007
37. Marcin SIWEK 10 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
38. Kajetan RYCZEK 25 KS CRACOVIA 1906. 09.11.2009
39. Bartosz Matyszok 23 UKS START OPOLE 01.07.2008
40. Piotr SPANDEL 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
41. Antoni CIEŚLIK 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
42. Błażej Kurowski 9 PIAST GLIWICE 24.03.2007
43. Jan WOJTANIA 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
44. Adam SKWARA 25 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
45. Cyryl TUREK 25 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 29.12.2007
46. Franciszek HAPEK 8 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
47. Kacper ZDRZALEK 24 T.S. GÓRNIK RADLIN

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
2. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
3. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
4. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
5. Aleksander ZIAJOWSKI PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
5. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
7. Jeremi KACZMARCZYK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
8. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 zakwalifikowano
9. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
10. Dawid SZYLKO UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007 zakwalifikowano
11. Franciszek DROBCZYK PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
12. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
13. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
14. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
15. Bartłomiej URBANIK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 27.02.2008 zakwalifikowano
16. Marcin SIWEK KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
17. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008 zakwalifikowano
18. Michał KUBACKI UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.08.2008 zakwalifikowano
19. Cyryl TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 29.12.2007 zakwalifikowano
20. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
21. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
22. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008 zakwalifikowano
23. Tomasz LEGIERSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 zakwalifikowano
24. Kajetan RYCZEK KS CRACOVIA 1906. 09.11.2009 zakwalifikowano
25. Franciszek MAZUR STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.12.2007 zakwalifikowano
26. Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
27. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007 zakwalifikowano
28. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
29. Kacper FOJCIK T.S. GÓRNIK RADLIN 22.06.2007 zakwalifikowano
30. Filip STARCZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 zakwalifikowano
30. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
32. Szymon CAŁKO WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 zakwalifikowano
33. Sebastian SZYMAŃCZYK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007 zakwalifikowano
34. Jan WOJTANIA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 zakwalifikowano
35. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008 zakwalifikowano
36. Kacper ZDRZALEK T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano
37. Kamil FOLTYS T.S. GÓRNIK RADLIN 16.11.2008 zakwalifikowano
38. Jacek BRZEZINKA T.S. GÓRNIK RADLIN 02.12.2007 zakwalifikowano
39. Paweł POŚPIECH RMKS RYBNIK 20.02.2008 zakwalifikowano
40. Jakub NIEDŹWIEDZKI T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano
41. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
42. Mariusz HANSLIK T.S. GÓRNIK RADLIN 09.05.2008 zakwalifikowano
43. Miłosz ROZMUS T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008 zakwalifikowano
43. Kacper LACHOWICZ T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano
45. Franciszek ZBROJKIEWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 27.11.2009 zakwalifikowano
46. Rafał GRYCHTOŁ RMKS RYBNIK 24.03.2007 zakwalifikowano
47. Jan MATYJASZEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.03.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
2. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
3. Aleksander ZIAJOWSKI PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
3. Marcin SIWEK KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
5. Dawid SZYLKO UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007
6. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
7. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
8. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
9. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
10. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
11. Jeremi KACZMARCZYK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
12. Franciszek DROBCZYK PIAST GLIWICE 26.09.2007
13. Bartłomiej URBANIK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 27.02.2008
14. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
15. Franciszek MAZUR STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.12.2007
16. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
17. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
18. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
19. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
20. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
21. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
22. Michał KUBACKI UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.08.2008
23. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
24. Tomasz LEGIERSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
25. Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
26. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
27. Kacper FOJCIK T.S. GÓRNIK RADLIN 22.06.2007
28. Sebastian SZYMAŃCZYK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
29. Jan WOJTANIA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
30. Jacek BRZEZINKA T.S. GÓRNIK RADLIN 02.12.2007
31. Miłosz ROZMUS T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008
32. Rafał GRYCHTOŁ RMKS RYBNIK 24.03.2007
33. Cyryl TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 29.12.2007
34. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
35. Kajetan RYCZEK KS CRACOVIA 1906. 09.11.2009
36. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
37. Filip STARCZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
38. Szymon CAŁKO WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
39. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
40. Kacper ZDRZALEK T.S. GÓRNIK RADLIN
41. Kamil FOLTYS T.S. GÓRNIK RADLIN 16.11.2008
42. Paweł POŚPIECH RMKS RYBNIK 20.02.2008
43. Jakub NIEDŹWIEDZKI T.S. GÓRNIK RADLIN
44. Mariusz HANSLIK T.S. GÓRNIK RADLIN 09.05.2008
45. Kacper LACHOWICZ T.S. GÓRNIK RADLIN
46. Franciszek ZBROJKIEWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 27.11.2009
47. Jan MATYJASZEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.03.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy