Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub Haładuda 28 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
2. Stanisław KONDERA 14 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
3. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
4. Dawid KOWALSKI 15 PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005
5. Bartosz WOŹNIAK 29 RMKS RYBNIK 08.02.2006
6. Franciszek GRABOWSKI 29 PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
7. Oktawian SAUER 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 03.11.2006
8. Igor Grzelak 27 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
9. Mikołaj Madej 29 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
10. Wojciech MATYSZOK 29 UKS START OPOLE 23.07.2006
11. Robert KALAWSKI 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005
12. Igor LIP 29 RMKS RYBNIK 02.04.2006
13. Lucjan KOŁCZ 13 UKS MDK OLIMP LUBIN 27.12.2005
14. Paweł SPANDEL 2 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
15. Wojciech KRASNOWSKI 26 STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
16. Dawid WITOSZEK 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
17. Jędrzej RUSIN 29 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
18. Paweł WOJAK 12 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
19. Rafał WOJTAK 29 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 22.09.2005
20. Mikołaj Puchała 3 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
21. Adrian GAJDA 17 KKS KRAKÓW 09.06.2005
22. Julian WÓJTOWICZ 29 T.S. WISŁA KRAKÓW 17.02.2005
23. Jakub STRBA 29
24. Szymon Drozdowski 18 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
25. Dominik CZERWIŃSKI 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006
26. Jakub Szóstek 4 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
27. Szymon WODNIAK 25 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
28. Jakub GAJEWSKI 11 SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005
29. Igor LEWANDOWSKI 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
30. Jeremi Sławek 29 UKS START OPOLE 07.08.2006
31. Jan SKALSKI 5 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
32. Czcibor PARTYKA 29 PIAST GLIWICE 30.05.2005
33. Kacper PODSIADŁO 19 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
34. Błażej Bednarski 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
35. Dominik Kwaśnik 10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
36. Wojciech MARCZAK 6 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
37. Marcin JABŁOŃSKI 24 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
38. Jan ŁUKASIAK 29 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.2005
39. Augustyn Kapias 9 RMKS RYBNIK 14.01.2005
40. Tymon LACHOWSKI 29 AZS AWF WARSZAWA 10.11.2006
41. Maksymilian BUDNIK 29 T.S. WISŁA KRAKÓW 17.10.2006
42. Julian MISZTELA 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
43. Maksymilian LEMANIK 29 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
44. Paweł KLYTTA 29 PIAST GLIWICE 28.01.2005
45. Jacek ŁĘSKI 29 PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
46. Szymon Wojciechowski 22 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
47. Adam Siergiej 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
48. Hubert ŁAGAN 8 AZS AWF KRAKÓW 26.01.2005
49. Szymon WALKOWIAK 21 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
2. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
3. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005 zakwalifikowano
4. Czcibor PARTYKA PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
5. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
6. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
7. Hubert ŁAGAN AZS AWF KRAKÓW 26.01.2005 zakwalifikowano
8. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
9. Igor LEWANDOWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
9. Lucjan KOŁCZ UKS MDK OLIMP LUBIN 27.12.2005 zakwalifikowano
11. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
12. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005 zakwalifikowano
13. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
14. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
15. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
16. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
17. Jakub GAJEWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005 zakwalifikowano
18. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
19. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
20. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
21. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006 zakwalifikowano
22. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006 zakwalifikowano
22. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006 zakwalifikowano
24. Robert KALAWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005 zakwalifikowano
25. Tymon LACHOWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.11.2006 zakwalifikowano
26. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
27. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
28. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano
29. Dawid KOWALSKI PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005 zakwalifikowano
30. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
31. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
32. Rafał WOJTAK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 22.09.2005 zakwalifikowano
33. Kacper PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
34. Franciszek GRABOWSKI PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
35. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006 zakwalifikowano
36. Jakub STRBA zakwalifikowano
37. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
38. Dominik CZERWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006 zakwalifikowano
39. Igor LIP RMKS RYBNIK 02.04.2006 zakwalifikowano
39. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
41. Jacek ŁĘSKI PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 zakwalifikowano
42. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
43. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
44. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006 zakwalifikowano
45. Jan ŁUKASIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.2005 zakwalifikowano
46. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006 zakwalifikowano
47. Julian WÓJTOWICZ T.S. WISŁA KRAKÓW 17.02.2005 zakwalifikowano
48. Maksymilian BUDNIK T.S. WISŁA KRAKÓW 17.10.2006 zakwalifikowano
49. Oktawian SAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 03.11.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Czcibor PARTYKA PIAST GLIWICE 30.05.2005
2. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
3. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
3. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
5. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
6. Hubert ŁAGAN AZS AWF KRAKÓW 26.01.2005
7. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
8. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
9. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
10. Igor LEWANDOWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
11. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
12. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
13. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
14. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
15. Robert KALAWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005
16. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
17. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
18. Lucjan KOŁCZ UKS MDK OLIMP LUBIN 27.12.2005
19. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
20. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
21. Jakub GAJEWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005
22. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
23. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
24. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
25. Tymon LACHOWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.11.2006
26. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
27. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
28. Dawid KOWALSKI PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005
29. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
30. Kacper PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
31. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
32. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
33. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
34. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
35. Rafał WOJTAK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 22.09.2005
36. Franciszek GRABOWSKI PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
37. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
38. Jakub STRBA
39. Dominik CZERWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006
40. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
40. Igor LIP RMKS RYBNIK 02.04.2006
42. Jacek ŁĘSKI PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
43. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
44. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006
45. Jan ŁUKASIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.2005
46. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
47. Julian WÓJTOWICZ T.S. WISŁA KRAKÓW 17.02.2005
48. Maksymilian BUDNIK T.S. WISŁA KRAKÓW 17.10.2006
49. Oktawian SAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 03.11.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy