Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.11.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Liliana Ścieszyńska 21 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
2. Daria BURDZIBALJAN 58
3. Martyna AFTAŃSKA 38 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.03.2007
4. Michalina MOCHOROWSKA 41 WROCŁAWIANIE. 17.07.2007
5. Weronika Sołśnia 20 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2007
6. Paulina DUSZYŃSKA 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007
7. Viktorija GOROHOVA 1
8. Wiktoria Sorbian 58 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
9. Helena BORODZIUK 36 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007
10. Zuzanna ROBASZEK 22 WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
11. Julia Lelewska 43 UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
12. Irina FILIPOVA 58
13. Nina ZAWADZKA 39 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007
14. Ewa KOWALEWSKA 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
15. Vladislava POPOVA 1
16. Hanna FIJAŁKOWSKA 18 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
17. Emilia PAWŁOWSKA 42 WROCŁAWIANIE. 24.04.2007
18. Eva ORMANE 58
19. Uljana RIŽKOVA 1
20. Barbara DYRKA 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
21. Wiktoria Powąska 44 WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
22. Lena Komarnicka 17 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
23. Natalia GAWENDA 35 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
24. Karolina LEMKE 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
25. Barbara BARTKOWIAK 45 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
26. Tola KAPICA 16 AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007
27. Julia SUSKO 56 UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
28. Magdalena GROCHOCKA 58 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.08.2007
29. Hanna WOJTAS 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
30. Zofia WOJTAS 26 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
31. Jagoda Kowalewska 47 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
32. Oliwia Lidzbarska 40 UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
33. Natasza KUŚ 15 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
34. Bianka Telatyńska 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
35. Julia MAJEWSKA 27 D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.04.2007
36. Hanna LESZCZYŃSKA 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
37. Zuzanna WOJEWÓDZKA 7 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
38. Kamila WYCIŚLIK 55 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 18.03.2008
39. Aleksandra Nowakowska 14 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
40. Julia DUDZIUK 8 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
41. Emilia SZEFERA 13 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
42. Milena KASZEWSKA 46 D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.03.2007
43. Alicja OPERSKALSKA 53 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 16.08.2007
44. Hanna Posadzy 28 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
45. Zofia Plutecka 51 WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
46. Natalia Trzcińska 9 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
47. Martyna MIELCAREK 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
48. Emilia Ziemak 29 IKS WARSZAWA 21.08.2007
49. Hanna Wierzbicka 33 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
50. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
51. Anna RYNKIEWICZ 50 WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
52. Dominika Nelza 11 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
53. Emilia SKOCZEŃ 32 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007
54. Emilia BOGACKA 30 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007 zakwalifikowano
2. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
3. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
4. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
5. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
5. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
7. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
8. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
9. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007 zakwalifikowano
10. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
11. Viktorija GOROHOVA zakwalifikowano
12. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
13. Uljana RIŽKOVA zakwalifikowano
14. Daria BURDZIBALJAN zakwalifikowano
15. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
16. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
17. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007 zakwalifikowano
18. Paulina DUSZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007 zakwalifikowano
19. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 zakwalifikowano
20. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 zakwalifikowano
21. Irina FILIPOVA zakwalifikowano
22. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
23. Julia MAJEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.04.2007 zakwalifikowano
24. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008 zakwalifikowano
25. Emilia SKOCZEŃ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007 zakwalifikowano
26. Nina ZAWADZKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007 zakwalifikowano
27. Tola KAPICA AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007 zakwalifikowano
28. Emilia PAWŁOWSKA WROCŁAWIANIE. 24.04.2007 zakwalifikowano
29. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007 zakwalifikowano
30. Martyna AFTAŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.03.2007 zakwalifikowano
31. Weronika Sołśnia D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2007 zakwalifikowano
32. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
33. Michalina MOCHOROWSKA WROCŁAWIANIE. 17.07.2007 zakwalifikowano
34. Eva ORMANE zakwalifikowano
35. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 zakwalifikowano
36. Alicja OPERSKALSKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 16.08.2007 zakwalifikowano
37. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008 zakwalifikowano
38. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 zakwalifikowano
39. Magdalena GROCHOCKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.08.2007 zakwalifikowano
40. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007 zakwalifikowano
41. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007 zakwalifikowano
42. Helena BORODZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007 zakwalifikowano
43. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 zakwalifikowano
44. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
45. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
46. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 zakwalifikowano
47. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008 zakwalifikowano
48. Milena KASZEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.03.2007 zakwalifikowano
49. Vladislava POPOVA zakwalifikowano
50. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007 zakwalifikowano
51. Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008 zakwalifikowano
52. Julia SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008 zakwalifikowano
53. Kamila WYCIŚLIK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 18.03.2008 zakwalifikowano
53. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
2. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
3. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
3. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
5. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
6. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
7. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
8. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
9. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
10. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
11. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
12. Uljana RIŽKOVA
13. Daria BURDZIBALJAN
14. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
15. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
16. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
17. Viktorija GOROHOVA
18. Paulina DUSZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007
19. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
20. Julia MAJEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.04.2007
21. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
22. Emilia SKOCZEŃ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007
23. Nina ZAWADZKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007
24. Emilia PAWŁOWSKA WROCŁAWIANIE. 24.04.2007
25. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
26. Martyna AFTAŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.03.2007
27. Weronika Sołśnia D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2007
28. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
29. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
30. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
31. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
32. Milena KASZEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.03.2007
33. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
34. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
35. Irina FILIPOVA
36. Tola KAPICA AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007
37. Michalina MOCHOROWSKA WROCŁAWIANIE. 17.07.2007
38. Eva ORMANE
39. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
40. Alicja OPERSKALSKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 16.08.2007
41. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
42. Magdalena GROCHOCKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.08.2007
43. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
44. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
45. Helena BORODZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007
46. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
47. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
48. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
49. Vladislava POPOVA
50. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
51. Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
52. Julia SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
53. Kamila WYCIŚLIK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 18.03.2008
53. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy