Nazwa: XX Gala Szermiercza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.04.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BULLAND ANNE | 17 | 01.01.2004 | |
2. | LACHOWICZ Zofia | 9 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 |
3. | NININ SERIFINA | 23 | 01.01.2005 | |
4. | NIEWADZI Zofia | 8 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
5. | MICHALCZYK Marta | 1 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
6. | LANGE Aleksandra | 10 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 02.03.2005 |
7. | STASIUKIEWICZ Julia | 7 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 |
8. | HELMRATH EMILIA | 19 | 01.01.2005 | |
9. | RÖLLER JADE | 25 | 01.01.2005 | |
10. | JAJKO Oliwia | 2 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
11. | ZIMIŃSKA Oliwia | 14 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 29.12.2005 |
12. | HAASE Leah | 15 | 27.04.2004 | |
13. | KRYNICKA Aleksandra | 6 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
14. | BRöCKNER JOHANNA | 20 | 01.01.2005 | |
15. | FRIESER RUBY | 26 | 01.01.2004 | |
16. | Nowak Aleksandra | 3 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
17. | MIELKE Lisa | 13 | 01.01.2005 | |
18. | RADWAN Patrycja | 4 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
19. | KOŁPA Joanna | 5 | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
20. | GIORDANO GINEVRRA | 21 | 01.01.2005 | |
21. | NOETING MARLENE | 12 | 01.01.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | HAASE Leah | 27.04.2004 | zakwalifikowano | |
2. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
3. | HELMRATH EMILIA | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
4. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
5. | GIORDANO GINEVRRA | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
6. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
7. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
8. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 | zakwalifikowano |
9. | RÖLLER JADE | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
10. | BRöCKNER JOHANNA | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
11. | LANGE Aleksandra | UKS MUSZKIETER MOSINA | 02.03.2005 | zakwalifikowano |
12. | NOETING MARLENE | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
13. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
14. | LACHOWICZ Zofia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 | zakwalifikowano |
15. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
16. | BULLAND ANNE | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
17. | NININ SERIFINA | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
18. | FRIESER RUBY | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
19. | STASIUKIEWICZ Julia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 | zakwalifikowano |
20. | MIELKE Lisa | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
21. | ZIMIŃSKA Oliwia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 29.12.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | HAASE Leah | 27.04.2004 | |
2. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
3. | GIORDANO GINEVRRA | 01.01.2005 | |
3. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
5. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
6. | BRöCKNER JOHANNA | 01.01.2005 | |
7. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
8. | LACHOWICZ Zofia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 |
9. | HELMRATH EMILIA | 01.01.2005 | |
10. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
11. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
12. | RÖLLER JADE | 01.01.2005 | |
13. | LANGE Aleksandra | UKS MUSZKIETER MOSINA | 02.03.2005 |
14. | NOETING MARLENE | 01.01.2004 | |
15. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
16. | BULLAND ANNE | 01.01.2004 | |
17. | NININ SERIFINA | 01.01.2005 | |
18. | FRIESER RUBY | 01.01.2004 | |
19. | STASIUKIEWICZ Julia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 |
20. | MIELKE Lisa | 01.01.2005 | |
21. | ZIMIŃSKA Oliwia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 29.12.2005 |