Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Janina Kanabaj 18 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
2. Hana JURKOVA 18 20.07.2009
3. Oliwia JANECZEK 1 PIAST GLIWICE 28.01.2008
4. Bianka KRÓL-SKIRPAN 17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.09.2008
5. Hanna Łabuda 8 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
6. Kinga Smolarczyk 9 UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
7. Sonia POLITOWICZ 16 PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
8. Maria Szczurowska 2 PIAST GLIWICE 26.03.2009
9. Maria CISZCZOŃ 7 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
10. Lena CIESIELSKA 18 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
11. Lizaveta DZIAMCZUK 18 16.11.2008
12. Roksana DYL 10 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
13. Alicja Skalny 18 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
14. Maja MASIUBAŃSKA 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
15. Zofia Siergiej 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
16. Hanna Drozdowska 6 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
17. MARTYNA MILIŃSKA 18 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
18. Jagoda FRYDRYCKA 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.08.2009
19. Maja SZYMAŃSKA 11 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
20. Natalie COUVALOVA 18 27.05.2008
21. Aniela JENDRZEJ 13 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
22. Daria Marcinkiewicz 14 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
23. Magdalena GÓREWICZ 18 UKS GRYFEK SZCZECIN 10.10.2008
24. Aleksandra ŻUŁAWIŃSKA 18 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 13.01.2008
25. Amelia Sadowska 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
26. Joanna ERTANOWSKA 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
2. Lizaveta DZIAMCZUK 16.11.2008 zakwalifikowano
3. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
4. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
5. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008 zakwalifikowano
6. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
7. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
8. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
9. Hana JURKOVA 20.07.2009 zakwalifikowano
10. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
11. Aleksandra ŻUŁAWIŃSKA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 13.01.2008 zakwalifikowano
12. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
13. Aniela JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008 zakwalifikowano
14. Natalie COUVALOVA 27.05.2008 zakwalifikowano
15. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
16. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008 zakwalifikowano
17. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
18. Bianka KRÓL-SKIRPAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.09.2008 zakwalifikowano
19. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008 zakwalifikowano
20. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
21. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 zakwalifikowano
22. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008 zakwalifikowano
23. Jagoda FRYDRYCKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.08.2009 zakwalifikowano
24. Magdalena GÓREWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 10.10.2008 zakwalifikowano
25. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 zakwalifikowano
26. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
2. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
3. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
3. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
5. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
6. Aniela JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
7. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
8. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
9. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
10. Lizaveta DZIAMCZUK 16.11.2008
11. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
12. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
13. Hana JURKOVA 20.07.2009
14. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
15. Natalie COUVALOVA 27.05.2008
16. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
17. Aleksandra ŻUŁAWIŃSKA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 13.01.2008
18. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
19. Bianka KRÓL-SKIRPAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.09.2008
20. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
21. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
22. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
23. Jagoda FRYDRYCKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.08.2009
24. Magdalena GÓREWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 10.10.2008
25. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
26. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy