Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksandra SZYMAŃSKA 8 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
2. Lena URBANEK 18 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
3. Patrycja KOZIOŁEK 23 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007
4. Karolina SZYMIK 17 UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
5. Paulina OSTROWSKA 9 PIAST GLIWICE 12.04.2006
6. Antonina Halemba 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
7. Oliwia ŁUSZCZ 23 KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007
8. Małgorzata FRYDRYCH 15 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
9. Arina ANTSIPAROVICH 23
10. Wiktoria JĘDRZEJEC 10 PIAST GLIWICE 04.01.2007
11. Oliwia GARUS 7 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
12. Liliana Porwoł 2 RMKS RYBNIK 24.05.2006
13. Amelia BRÓZDA 23 KS SZPADA WADOWICE 16.08.2006
14. Tamara Wolny 16 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
15. Karolina RONER 14 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
16. Lizaveta DZIAMCZUK 23 16.11.2008
17. Alicja GOCZAŁ 6 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. Roksana ŻYCHOWSKA 19 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006
19. Hanna GRADUSZEWSKA 21 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007
20. Laura MISIAK 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
21. Magda Ratyna 3 PIAST GLIWICE 01.03.2007
22. Weronika KOZDĘBA 11 PIAST GLIWICE 29.06.2006
23. Kaja Reil 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
24. Maryia Vysotskaya 13 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
25. Lena PAJĘCKA 22 AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
26. Maria KRAWCZUK 20 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
27. Anna Dawidowicz 4 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
28. Alicja PUKOWIEC 23 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
2. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
4. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
5. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
6. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
7. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
8. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
9. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
10. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
11. Roksana ŻYCHOWSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006 zakwalifikowano
12. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
13. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
14. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
15. Lizaveta DZIAMCZUK 16.11.2008 zakwalifikowano
16. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007 zakwalifikowano
17. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
18. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
19. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
20. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006 zakwalifikowano
20. Oliwia ŁUSZCZ KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007 zakwalifikowano
22. Arina ANTSIPAROVICH zakwalifikowano
23. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
24. Patrycja KOZIOŁEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007 zakwalifikowano
25. Amelia BRÓZDA KS SZPADA WADOWICE 16.08.2006 zakwalifikowano
26. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007 zakwalifikowano
27. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007 zakwalifikowano
28. Hanna GRADUSZEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
2. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
3. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
6. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
7. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
8. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
9. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
10. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
11. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
12. Roksana ŻYCHOWSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006
13. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
14. Lizaveta DZIAMCZUK 16.11.2008
15. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
16. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
17. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
18. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
19. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
20. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
20. Oliwia ŁUSZCZ KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007
22. Arina ANTSIPAROVICH
23. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
24. Patrycja KOZIOŁEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007
25. Amelia BRÓZDA KS SZPADA WADOWICE 16.08.2006
26. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
27. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
28. Hanna GRADUSZEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy