Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.06.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hubert Fedorów 58 MKS Świt 07.09.2006
2. Yaroslav ZLYI 53 01.01.2005
3. Stanisław JURGA 31 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
4. RUFUS FASTESSON 13 23.05.2005
5. Melchior Krawczyński 5 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
6. Branislav LAN 32 22.08.2006
7. Damian DUDZIŃSKI 54 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
8. Xavier WALLIN 42 01.01.2005
9. Jan Nowak 10 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
10. OLEKSANDR SLIUSAR 54 12.12.2005
11. Valters KAULAKANS 25 01.01.2005
12. Damian LANGOWSKI 43 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.02.2005
13. Ege KARŞIDAG 70 14.08.2006
14. YAN PANFILOV 30 01.01.2006
15. Odyseusz CIESIELSKI 14 IKS LESZNO 24.01.2006
16. Piotr Ginda 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
17. MAKSYM LEVYTSKYI 15 01.01.2006
18. Vladislav BAICEAN 56 01.01.2006
19. Mihails RATNEKS 29 01.01.2005
20. Piotr Sowa 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
21. Tymon Kowalski 68 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
22. NAZAR LYTVINCHUK 41 19.06.2006
23. Marcin RADAJEWSKI 27 IKS LESZNO 18.06.2005
24. YELYZAR DYRDA 11 01.01.2005
25. Marcis FRICBERGS 28 01.01.2005
26. Marcin GMUREK 44 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006
27. Vladimír KNOB 40 01.01.2005
28. ALEKSS GAFE 4 01.01.2005
29. Erez Deniz YOKUŞ 26 14.08.2006
30. Karol Fedorowicz 12 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
31. Mikołaj ŻYMANT 72 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
32. IVAN HORDIEIEV 59 01.01.2005
33. Filip STARKOWSKI 57 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
34. Davis ANDRA 52 01.01.2005
35. Paweł KRAWCZYŃSKI 38 WROCŁAWIANIE. 09.12.2006
36. Filip WINKHOF 3 IKS LESZNO 25.11.2005
37. Jáchym HASÍK 21 17.04.2005
38. Bartosz KRUSZONA 18 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
39. ALBERT BAGDÁNY 6 26.04.2005
40. NAZARII GERASYMENKO 36 04.08.2005
41. Aleksander Kuźmiński 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
42. Fay EOGHAN Ó HANLUAIN 61 01.01.2006
43. YAROSLAV VLASIUK 6 17.02.2005
44. Maksymilian KANCI 37 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
45. Yehor SLUZHENKO 46 01.01.2005
46. Filip BEDNER 24 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
47. Olaf GWIAZDOWSKI 50 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.2005
48. Mikołaj Prajzner 9 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
49. NAZAR NESTOLII 19 20.12.2005
50. Maksymilian MAĆKOWIAK 33 IKS LESZNO 04.12.2005
51. Adam MAKAŁOWSKI 20 IKS LESZNO 11.03.2005
52. Karol KWIATKOWSKI 78 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
53. TRISTAN GRELA 45 31.08.2006
54. Łukasz Tomyślak 50 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
55. Klavs GRINBERGS 39 01.01.2006
56. ARTEM KORZHOVOI 22 01.01.2006
57. ANDRII CHERKASHYN 16 20.03.2006
58. Milans POMERANCEVS 23 01.01.2005
59. Adrian KAPAŁA 34 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
60. Ksawery ZAPÓR 47 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
61. Jakub Fogt 6 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
62. Kyrylo KHRYSTENKO 49 01.03.2005
63. Gracjan WAŚCIŃSKI 17 IKS LESZNO 19.10.2006
64. Borys ROBACKI 35 MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
2. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
3. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
4. ALEKSS GAFE 01.01.2005 zakwalifikowano
5. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
6. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
6. YAROSLAV VLASIUK 17.02.2005 zakwalifikowano
6. ALBERT BAGDÁNY 26.04.2005 zakwalifikowano
9. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
10. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
11. YELYZAR DYRDA 01.01.2005 zakwalifikowano
12. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
13. RUFUS FASTESSON 23.05.2005 zakwalifikowano
14. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006 zakwalifikowano
15. MAKSYM LEVYTSKYI 01.01.2006 zakwalifikowano
16. ANDRII CHERKASHYN 20.03.2006 zakwalifikowano
17. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
18. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
19. NAZAR NESTOLII 20.12.2005 zakwalifikowano
20. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
21. Jáchym HASÍK 17.04.2005 zakwalifikowano
22. ARTEM KORZHOVOI 01.01.2006 zakwalifikowano
23. Milans POMERANCEVS 01.01.2005 zakwalifikowano
24. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
25. Valters KAULAKANS 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Erez Deniz YOKUŞ 14.08.2006 zakwalifikowano
27. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
28. Marcis FRICBERGS 01.01.2005 zakwalifikowano
29. Mihails RATNEKS 01.01.2005 zakwalifikowano
30. YAN PANFILOV 01.01.2006 zakwalifikowano
31. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
32. Branislav LAN 22.08.2006 zakwalifikowano
33. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
34. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
35. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005 zakwalifikowano
36. NAZARII GERASYMENKO 04.08.2005 zakwalifikowano
37. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
38. Paweł KRAWCZYŃSKI WROCŁAWIANIE. 09.12.2006 zakwalifikowano
39. Klavs GRINBERGS 01.01.2006 zakwalifikowano
40. Vladimír KNOB 01.01.2005 zakwalifikowano
41. NAZAR LYTVINCHUK 19.06.2006 zakwalifikowano
42. Xavier WALLIN 01.01.2005 zakwalifikowano
43. Damian LANGOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.02.2005 zakwalifikowano
44. Marcin GMUREK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006 zakwalifikowano
45. TRISTAN GRELA 31.08.2006 zakwalifikowano
46. Yehor SLUZHENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
47. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
48. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 zakwalifikowano
49. Kyrylo KHRYSTENKO 01.03.2005 zakwalifikowano
50. Olaf GWIAZDOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.2005 zakwalifikowano
50. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
52. Davis ANDRA 01.01.2005 zakwalifikowano
53. Yaroslav ZLYI 01.01.2005 zakwalifikowano
54. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
54. OLEKSANDR SLIUSAR 12.12.2005 zakwalifikowano
56. Vladislav BAICEAN 01.01.2006 zakwalifikowano
57. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
58. Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006 zakwalifikowano
59. IVAN HORDIEIEV 01.01.2005 zakwalifikowano
61. Fay EOGHAN Ó HANLUAIN 01.01.2006 zakwalifikowano
68. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
70. Ege KARŞIDAG 14.08.2006 zakwalifikowano
72. Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006 zakwalifikowano
78. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. ALEKSS GAFE 01.01.2005
2. ALBERT BAGDÁNY 26.04.2005
3. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
3. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
5. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
6. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
7. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
8. Jáchym HASÍK 17.04.2005
9. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
10. YELYZAR DYRDA 01.01.2005
11. RUFUS FASTESSON 23.05.2005
12. NAZAR NESTOLII 20.12.2005
13. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
14. MAKSYM LEVYTSKYI 01.01.2006
15. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
16. Vladimír KNOB 01.01.2005
17. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
18. YAROSLAV VLASIUK 17.02.2005
19. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
20. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
21. Milans POMERANCEVS 01.01.2005
22. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
23. Valters KAULAKANS 01.01.2005
24. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
25. NAZAR LYTVINCHUK 19.06.2006
26. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
27. Marcis FRICBERGS 01.01.2005
28. Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006
29. Olaf GWIAZDOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.2005
30. Paweł KRAWCZYŃSKI WROCŁAWIANIE. 09.12.2006
31. Vladislav BAICEAN 01.01.2006
32. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
33. ARTEM KORZHOVOI 01.01.2006
34. ANDRII CHERKASHYN 20.03.2006
35. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006
36. YAN PANFILOV 01.01.2006
37. Yehor SLUZHENKO 01.01.2005
38. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
39. NAZARII GERASYMENKO 04.08.2005
40. Mihails RATNEKS 01.01.2005
41. Branislav LAN 22.08.2006
42. Erez Deniz YOKUŞ 14.08.2006
43. Yaroslav ZLYI 01.01.2005
44. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005
45. Klavs GRINBERGS 01.01.2006
46. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005
47. Damian LANGOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.02.2005
48. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
49. OLEKSANDR SLIUSAR 12.12.2005
50. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
51. Kyrylo KHRYSTENKO 01.03.2005
52. Xavier WALLIN 01.01.2005
53. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
54. Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
55. Marcin GMUREK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006
56. TRISTAN GRELA 31.08.2006
57. Fay EOGHAN Ó HANLUAIN 01.01.2006
58. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
59. Ege KARŞIDAG 14.08.2006
60. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
61. Davis ANDRA 01.01.2005
62. IVAN HORDIEIEV 01.01.2005
63. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
64. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy