Turniej

Nazwa: Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tomasz LEGIERSKI 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
2. Sławomir KRZEMIŃSKI 22 UKS KOSYNIER GLIWICE 09.06.2006
3. Bartosz WOŹNIAK 27 RMKS RYBNIK 08.02.2006
4. Szymon Wojciechowski 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
5. Franciszek CZARKOWSKI 27 UKS START OPOLE 25.10.2007
6. Stanisław WIKTOR 11 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
7. Szymon WÓJTOWICZ 10 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006
8. Marcin PAWEŁCZYK 27 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.01.2006
9. Igor LEWANDOWSKI 2 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
10. Błażej Kurowski 12 PIAST GLIWICE 24.03.2007
11. Krzysztof FUŁAT 27 AKS MIKOŁÓW 09.06.2007
12. Kasjan SZYMALA 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.01.2007
13. Marcin JABŁOŃSKI 9 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
14. Franciszek FRAŚ 19 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
15. Szymon WODNIAK 3 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
16. Igor WILCZYŃSKI 27 PIAST GLIWICE 29.04.2007
17. Adrian Klubkowski 27 UKS START OPOLE 07.08.2006
18. Dawid WITOSZEK 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
19. Karol SKOLIK 23 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.03.2006
20. Piotr SPANDEL 8 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
21. Igor LIP 13 RMKS RYBNIK 02.04.2006
22. Franciszek DROBCZYK 18 PIAST GLIWICE 26.09.2007
23. Tymoteusz Huwer 4 RMKS RYBNIK 01.06.2007
24. Karol Niedziela 26 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
25. Szymon HODÓR 14 RMKS RYBNIK 19.09.2007
26. Bartosz Wróblewski 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
27. Jakub BERKOWICZ 24 AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
28. Maksymilian LEMANIK 34 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
29. Tadeusz LEŚNIAK 15 UKS START OPOLE 24.03.2006
30. Jan PROKOPOWICZ 27 AKS MIKOŁÓW 11.08.2006
31. Mikołaj Madej 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
32. SEWERYN GUSTA 6 PIAST GLIWICE 14.03.2007
33. Szymon HAJDUK 16 KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
34. Dominik CZERWIŃSKI 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
2. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
3. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
4. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
5. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
6. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
7. Igor LIP RMKS RYBNIK 02.04.2006 zakwalifikowano
8. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006 zakwalifikowano
9. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 zakwalifikowano
10. Franciszek DROBCZYK PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
11. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
12. Igor LEWANDOWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
13. Tomasz LEGIERSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 zakwalifikowano
14. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006 zakwalifikowano
15. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
16. Karol SKOLIK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.03.2006 zakwalifikowano
17. Marcin PAWEŁCZYK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.01.2006 zakwalifikowano
18. Jakub BERKOWICZ AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 zakwalifikowano
19. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 zakwalifikowano
20. Dominik CZERWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006 zakwalifikowano
21. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
22. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006 zakwalifikowano
23. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
24. Szymon WÓJTOWICZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006 zakwalifikowano
25. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007 zakwalifikowano
26. Franciszek CZARKOWSKI UKS START OPOLE 25.10.2007 zakwalifikowano
27. Sławomir KRZEMIŃSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 09.06.2006 zakwalifikowano
28. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
29. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
30. Krzysztof FUŁAT AKS MIKOŁÓW 09.06.2007 zakwalifikowano
31. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006 zakwalifikowano
32. Kasjan SZYMALA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.01.2007 zakwalifikowano
33. Jan PROKOPOWICZ AKS MIKOŁÓW 11.08.2006 zakwalifikowano
34. Igor WILCZYŃSKI PIAST GLIWICE 29.04.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
2. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
3. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
3. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
5. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
6. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
7. Franciszek DROBCZYK PIAST GLIWICE 26.09.2007
8. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
9. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
10. Igor LIP RMKS RYBNIK 02.04.2006
11. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
12. Igor LEWANDOWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
13. Tomasz LEGIERSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
14. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
15. Marcin PAWEŁCZYK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.01.2006
16. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
17. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
18. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006
19. Karol SKOLIK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.03.2006
20. Jakub BERKOWICZ AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
21. Dominik CZERWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006
22. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
23. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
24. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
25. Szymon WÓJTOWICZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006
26. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
27. Franciszek CZARKOWSKI UKS START OPOLE 25.10.2007
28. Sławomir KRZEMIŃSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 09.06.2006
29. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
30. Krzysztof FUŁAT AKS MIKOŁÓW 09.06.2007
31. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
32. Kasjan SZYMALA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.01.2007
33. Jan PROKOPOWICZ AKS MIKOŁÓW 11.08.2006
34. Igor WILCZYŃSKI PIAST GLIWICE 29.04.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy