Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.02.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MOŻEJKO Mateusz | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
2. | HAŁADUDA Kacper | 44 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
3. | CIERLUK Jakub | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
4. | ŻMIJEWSKI Filip | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
5. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 1 | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
6. | Kozłowski Jakub | 68 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
7. | Szpygiel Jędrzej | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
8. | SIESS Michał | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
9. | Szczypiński Kacper | 21 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
10. | Sieradzan Jakub | 45 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
11. | CZERWIŃSKI Iwo | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
12. | Martyniak Patryk | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
13. | Seyfried Kacper | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
14. | RAJSKI Leszek | 3 | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
15. | PERA Aleksander | 64 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
16. | Dołżycki Jakub | 19 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
17. | GRYGLEWSKI Krystian | 4 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
18. | FERNANDEZ Yerbinson | 24 | WROCŁAWIANIE | 03.07.1994 |
19. | MILLER Jakub | 41 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
20. | Sowa Mikołaj | 49 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
21. | Zakrzewski Jan | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
22. | Cegielski Bartosz | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
23. | GOC Bartosz | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
24. | Majewski Michał | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1987 |
25. | 66 | |||
26. | Borowiec Piotr | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
27. | ROMERO Roger | 29 | WROCŁAWIANIE | 28.06.1999 |
28. | Kotek Jakub | 70 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
29. | Woźniak Igor | 50 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
30. | Jurkiewicz Jan | 6 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
31. | SURMA Jakub | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
32. | Łokaj Jędrzej | 59 | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
33. | Rudnicki Mikołaj | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
34. | Płaszczewski Mikołaj | 38 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
35. | KOŚLICKI Michał | 31 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
36. | Bem Maciej | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
37. | BRICENO Janderson | 8 | WROCŁAWIANIE | 06.03.1995 |
38. | KRUKOWSKI Jędrzej | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
39. | MAJEWSKI Błażej | 52 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
40. | ŻURAWSKI Bartosz | 15 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
41. | Pawski Alan | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
42. | Surwiłło Jakub | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
43. | Iżycki Filip | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
44. | Tomeczek Kamil | 61 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
45. | PIETRUSIEWICZ Radosław | 32 | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
46. | Janda Piotr | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
47. | PODRALSKI Maciej | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
48. | SZUMIELEWICZ Paweł | 13 | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
49. | Szymański Hubert | 57 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
50. | Stachowiak Piotr | 35 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
51. | Wojtkowiak Adrian | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
52. | Serafin Błażej | 56 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.1984 |
53. | BRZEZIŃSKI Jan | 33 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
54. | KUBIAK Filip | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
55. | Czartoryski Szymon | 12 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
56. | WIELKOPOLSKI Łukasz | 54 | WROCŁAWIANIE | 21.02.1985 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
2. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
3. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
3. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
5. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
5. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
5. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
8. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
8. | Majewski Michał | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1987 | zakwalifikowano |
10. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 | zakwalifikowano |
11. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 | zakwalifikowano |
12. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
13. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
14. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
15. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
16. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
17. | BRICENO Janderson | WROCŁAWIANIE | 06.03.1995 | zakwalifikowano |
17. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
19. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
20. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
21. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
22. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
23. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
24. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
25. | ROMERO Roger | WROCŁAWIANIE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
26. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
27. | FERNANDEZ Yerbinson | WROCŁAWIANIE | 03.07.1994 | zakwalifikowano |
28. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
29. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
30. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
31. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
32. | zakwalifikowano | |||
33. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
34. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
35. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
36. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 | zakwalifikowano |
37. | WIELKOPOLSKI Łukasz | WROCŁAWIANIE | 21.02.1985 | zakwalifikowano |
38. | Serafin Błażej | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.1984 | zakwalifikowano |
39. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 | zakwalifikowano |
40. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
41. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
42. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
43. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
44. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
45. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
46. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
47. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
48. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
49. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 | zakwalifikowano |
50. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 | zakwalifikowano |
51. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
51. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
53. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
54. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
54. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 | zakwalifikowano |
56. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
2. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
3. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
3. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
5. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
6. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
7. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
8. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
9. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
10. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
10. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
12. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
12. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
14. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
15. | BRICENO Janderson | WROCŁAWIANIE | 06.03.1995 |
16. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
17. | Majewski Michał | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1987 |
18. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
19. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
20. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
21. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
22. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
23. | FERNANDEZ Yerbinson | WROCŁAWIANIE | 03.07.1994 |
24. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
25. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
26. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
27. | |||
28. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
29. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
30. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
31. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
32. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
33. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
34. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
35. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
36. | ROMERO Roger | WROCŁAWIANIE | 28.06.1999 |
37. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
38. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
39. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
40. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
41. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
42. | WIELKOPOLSKI Łukasz | WROCŁAWIANIE | 21.02.1985 |
43. | Serafin Błażej | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.1984 |
44. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
45. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
46. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
47. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
48. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
49. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
50. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
51. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
51. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
53. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
54. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
54. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
56. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |