Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.09.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WĄTOR Joanna | 21 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
2. | Borkowska Weronika | 31 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
3. | Gałecka Natalia | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
4. | Puda Marta | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
5. | Kurzyna Urszula | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
6. | Nowinowska Natalia | 11 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
7. | Porada Zuzanna | 12 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
8. | Seredyńska Blanka | 20 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
9. | WALAS Natalia | 32 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
10. | Malgrem Klaudia | 19 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
11. | Wątor Angelika | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
12. | ZAWODNIAK Małgorzata | 9 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
13. | Lenkiewicz Zuzanna | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
14. | Kozaczuk Małgorzata | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
15. | DRYGAŁA Gabriela | 13 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
16. | Kozieł Klaudia | 22 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
17. | LASKOWSKA Marta | 34 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
18. | WALERIAŃCZYK Weronika | 18 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
19. | Porada Paulina | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
20. | Rowińska Emilia | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
21. | Marciniak Agata | 17 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
22. | Mieczkowska Gabriela | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
23. | Cieślar Julia | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
24. | Matuszak Sylwia | 4 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
25. | SKONIECZNA Daria | 25 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
26. | Bartosz Roksana | 7 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
27. | Okine Marta | 15 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
28. | Cieślar Zuzanna | 5 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
2. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
4. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
5. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
6. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
7. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
8. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
9. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
10. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
11. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
12. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
13. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
14. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
15. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
16. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
17. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
18. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
19. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
19. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
21. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
22. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
23. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
24. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
25. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
26. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
27. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
28. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
2. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
3. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
5. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
6. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
7. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
8. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
9. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
10. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
11. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
12. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
13. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
14. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
15. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
16. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
17. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
18. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
19. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
20. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
21. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
22. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
23. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
24. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
25. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
26. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
27. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
28. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |