Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.09.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PODRALSKI Adam | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
2. | GAWENDA Patryk | 66 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
3. | Fredrych Michał | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.2000 |
4. | Skorupa Maciej | 67 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
5. | Fedorowicz Karol | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
6. | Olszewski Mikołaj | 22 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
7. | Lewicki Tymon | 25 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
8. | HAŁADUDA Kacper | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
9. | CIERLUK Jakub | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
10. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 72 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
11. | Łopatniuk Krzysztof | 43 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
12. | WINKHOF Filip | 69 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
13. | Pawski Alan | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
14. | Frącek Maciej | 42 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
15. | Szymański Hubert | 24 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
16. | Zakrzewski Jan | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
17. | Dołżycki Jakub | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
18. | Nowak Jan | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
19. | Gonda Jakub | 63 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
20. | Tomeczek Kamil | 26 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
21. | SURMA Jakub | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
22. | GOC Bartosz | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
23. | Kotek Jakub | 18 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
24. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 40 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
25. | Iżycki Filip | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
26. | Sowa Piotr | 60 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
27. | PIOSIK Dawid | 28 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
28. | Woźniak Igor | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
29. | Wieczorek Michał | 39 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
30. | Martyniak Patryk | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
31. | Szczypiński Kacper | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
32. | Stachowiak Piotr | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
33. | Gorczyca Tomasz | 61 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
34. | PACHOLCZYK Szymon | 30 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
35. | Matusewicz Kamil | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
36. | Krawczyński Melchior | 53 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
37. | Prajzner Mikołaj | 59 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
38. | MLICKI Szymon | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
39. | Berestek Jeremi | 37 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
40. | Płaszczewski Mikołaj | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
41. | Kwiatkowski Mateusz | 35 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
42. | Pichłacz Szymon | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
43. | Seyfried Kacper | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
44. | RADAJEWSKI Marcin | 56 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
45. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
46. | Biedrzycki Mateusz | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
47. | KAŚKÓW Piotr | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
48. | SACHARCZUK Bartosz | 32 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
49. | Ginda Piotr | 57 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
50. | Gajda Arkadiusz | 34 | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
51. | Bem Antoni | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
52. | BRZEZIŃSKI Jan | 12 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
53. | JAKUBOWSKI Adam | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
2. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
2. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
4. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
5. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
6. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
7. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
8. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
9. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
10. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | zakwalifikowano |
11. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
12. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
13. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
14. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
15. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
16. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
17. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
18. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
19. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
20. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
21. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
22. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
23. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
24. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
25. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
26. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
27. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
28. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
29. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
30. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
31. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
32. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
33. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
34. | Fredrych Michał | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.2000 | zakwalifikowano |
35. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
36. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 | zakwalifikowano |
37. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
38. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
39. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
40. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
41. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
42. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
43. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 | zakwalifikowano |
44. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
45. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
46. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
47. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
48. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
49. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
50. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
51. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
52. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
52. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
2. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
3. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
3. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
5. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
6. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
7. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
8. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
9. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
10. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
11. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
12. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
13. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
14. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
15. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
16. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
17. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
18. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
19. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
20. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
21. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
22. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
23. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
24. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
25. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
26. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
27. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
28. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
29. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
30. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
31. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
32. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
33. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
34. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
35. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
36. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
37. | Fredrych Michał | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.2000 |
38. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
39. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
40. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
41. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
42. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
43. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
44. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
45. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
46. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
47. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
48. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
49. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
50. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
51. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
52. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
52. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |