Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.03.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Wąsik Tadeusz | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
2. | KUCHARSKI MACIEJ | 56 | IKS WARSZAWA | 29.10.2007 |
3. | Serwin Mikołaj | 37 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 |
4. | Legierski Tomasz | 36 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 |
5. | SKÓRA Hubert | 18 | KSz WARSZAWIANKA | 22.06.2007 |
6. | NOWAKOWSKI Jan | 19 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
7. | SUSZKA Marek | 58 | MUSZKIETER GLIWICE | 10.08.2007 |
8. | WŁODARCZYK Piotr | 2 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
9. | MISZTAL Michał | 54 | MDK NR 1 BYTOM | 02.03.2008 |
10. | HODÓR Szymon | 20 | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 |
11. | SPANDEL Piotr | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
12. | PRINA CERAI Samuel | 35 | KSz WARSZAWIANKA | 26.08.2008 |
13. | Koszerny Wiktor | 40 | AZS AWF WROCŁAW | 27.05.2008 |
14. | Wojtania Jan | 52 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.10.2007 |
15. | Kołacz Tymoteusz | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 |
16. | Zdrzałek Kacper | 38 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 |
17. | ŁAGAN Mieszko | 21 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 18.12.2008 |
18. | SŁAWIŃSKI Łukasz | 16 | BTS BYTOM | 22.07.2008 |
19. | KUŹBA Witold | 34 | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 13.08.2007 |
20. | KROCHMALSKI Filip | 3 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
21. | Drobczyk Franciszek | 22 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
22. | Biedroński Michał | 51 | AZS AWF KRAKÓW | 09.07.2008 |
23. | Siwek Marcin | 4 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
24. | Zalewski Jan | 15 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
25. | Ciapała Bartosz | 39 | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
26. | ZAKRZEWSKI Antoni | 33 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
27. | Fojcik Kacper | 53 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.2007 |
28. | Huwer Tymoteusz | 5 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
29. | FABISIEWICZ Mateusz | 41 | AZS AWF KRAKÓW | 16.04.2008 |
30. | Chirkowski Ignacy | 14 | KS SZPADA WROCŁAW | 05.03.2007 |
31. | FECHNER Oskar | 23 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
32. | Pyzikiewicz Karol | 50 | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
33. | ROZMUS Miłosz | 57 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.01.2008 |
34. | Gonet Aleksander | 32 | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
35. | Ziajowski Aleksander | 6 | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
36. | SKOWRONEK Michał | 49 | MDK NR 1 BYTOM | 02.03.2008 |
37. | TWARDOCH Franciszek | 24 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 |
38. | GRYCHTOŁ Rafał | 31 | RMKS RYBNIK | 24.03.2007 |
39. | Matyszok Bartosz | 30 | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
40. | GUSTA SEWERYN | 7 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
41. | Kaczmarczyk Jeremi | 25 | BTS BYTOM | 08.05.2008 |
42. | Bednarski Antoni | 12 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
43. | ORŁOWSKI Michał | 48 | 02.03.2007 | |
44. | TUREK Cyryl | 43 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 29.12.2007 |
45. | ŚMIGIELSKI Aleksander | 11 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
46. | Zarek Tymon | 26 | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
47. | FRAŚ Franciszek | 29 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
48. | Huras Stanisław | 47 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.07.2007 |
49. | ZAGÓRNY Tomasz | 45 | IKS WARSZAWA | 10.10.2007 |
50. | Kurowski Błażej | 8 | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
51. | Bulandra Stanisław | 27 | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 |
52. | KWAPISZ Oliwier | 28 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
53. | Szczepaniak Maksymilian | 44 | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
54. | Szylko Dawid | 9 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 |
55. | ADAMCZYK Mikołaj | 10 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
56. | Berkowicz Jakub | 46 | AZS AWF KRAKÓW | 12.07.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
2. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
3. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
4. | Koszerny Wiktor | AZS AWF WROCŁAW | 27.05.2008 | zakwalifikowano |
5. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
6. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
7. | SŁAWIŃSKI Łukasz | BTS BYTOM | 22.07.2008 | zakwalifikowano |
8. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 | zakwalifikowano |
9. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | zakwalifikowano |
10. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 | zakwalifikowano |
11. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | zakwalifikowano |
12. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
13. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | zakwalifikowano |
15. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
16. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 | zakwalifikowano |
17. | Chirkowski Ignacy | KS SZPADA WROCŁAW | 05.03.2007 | zakwalifikowano |
18. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
19. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 | zakwalifikowano |
20. | ŁAGAN Mieszko | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 18.12.2008 | zakwalifikowano |
21. | SKÓRA Hubert | KSz WARSZAWIANKA | 22.06.2007 | zakwalifikowano |
22. | Berkowicz Jakub | AZS AWF KRAKÓW | 12.07.2007 | zakwalifikowano |
23. | Szylko Dawid | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 | zakwalifikowano |
24. | HODÓR Szymon | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 | zakwalifikowano |
25. | Kaczmarczyk Jeremi | BTS BYTOM | 08.05.2008 | zakwalifikowano |
25. | Huras Stanisław | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.07.2007 | zakwalifikowano |
27. | PRINA CERAI Samuel | KSz WARSZAWIANKA | 26.08.2008 | zakwalifikowano |
28. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | zakwalifikowano |
29. | TWARDOCH Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
30. | FABISIEWICZ Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 16.04.2008 | zakwalifikowano |
31. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | zakwalifikowano |
32. | SKOWRONEK Michał | MDK NR 1 BYTOM | 02.03.2008 | zakwalifikowano |
33. | Kołacz Tymoteusz | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 | zakwalifikowano |
34. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | zakwalifikowano |
35. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
36. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
37. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
38. | ORŁOWSKI Michał | 02.03.2007 | zakwalifikowano | |
39. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
40. | Wojtania Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.10.2007 | zakwalifikowano |
41. | KUCHARSKI MACIEJ | IKS WARSZAWA | 29.10.2007 | zakwalifikowano |
42. | Legierski Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 | zakwalifikowano |
43. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | zakwalifikowano |
44. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 | zakwalifikowano |
45. | ZAGÓRNY Tomasz | IKS WARSZAWA | 10.10.2007 | zakwalifikowano |
46. | Bulandra Stanisław | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 | zakwalifikowano |
47. | SUSZKA Marek | MUSZKIETER GLIWICE | 10.08.2007 | zakwalifikowano |
48. | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 | zakwalifikowano |
49. | Zdrzałek Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 | zakwalifikowano |
50. | Biedroński Michał | AZS AWF KRAKÓW | 09.07.2008 | zakwalifikowano |
51. | GRYCHTOŁ Rafał | RMKS RYBNIK | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
52. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 | zakwalifikowano |
53. | MISZTAL Michał | MDK NR 1 BYTOM | 02.03.2008 | zakwalifikowano |
54. | KUŹBA Witold | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 13.08.2007 | zakwalifikowano |
55. | TUREK Cyryl | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 29.12.2007 | zakwalifikowano |
56. | Fojcik Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.2007 | zakwalifikowano |
57. | ROZMUS Miłosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.01.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
2. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
3. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
3. | Szylko Dawid | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 |
5. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
6. | SKÓRA Hubert | KSz WARSZAWIANKA | 22.06.2007 |
7. | Berkowicz Jakub | AZS AWF KRAKÓW | 12.07.2007 |
8. | Wojtania Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.10.2007 |
9. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
10. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
11. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
12. | Kaczmarczyk Jeremi | BTS BYTOM | 08.05.2008 |
13. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
14. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
15. | ORŁOWSKI Michał | 02.03.2007 | |
16. | KUCHARSKI MACIEJ | IKS WARSZAWA | 29.10.2007 |
17. | Koszerny Wiktor | AZS AWF WROCŁAW | 27.05.2008 |
18. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
19. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
20. | SŁAWIŃSKI Łukasz | BTS BYTOM | 22.07.2008 |
21. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
22. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
23. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
24. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
25. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
26. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
27. | Chirkowski Ignacy | KS SZPADA WROCŁAW | 05.03.2007 |
28. | ŁAGAN Mieszko | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 18.12.2008 |
29. | FABISIEWICZ Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 16.04.2008 |
30. | SKOWRONEK Michał | MDK NR 1 BYTOM | 02.03.2008 |
31. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
32. | GRYCHTOŁ Rafał | RMKS RYBNIK | 24.03.2007 |
34. | HODÓR Szymon | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 |
35. | Huras Stanisław | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.07.2007 |
36. | PRINA CERAI Samuel | KSz WARSZAWIANKA | 26.08.2008 |
37. | TWARDOCH Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 |
38. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
39. | Kołacz Tymoteusz | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 |
40. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
41. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
42. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
43. | Legierski Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 |
44. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
45. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
46. | ZAGÓRNY Tomasz | IKS WARSZAWA | 10.10.2007 |
47. | Bulandra Stanisław | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 |
48. | SUSZKA Marek | MUSZKIETER GLIWICE | 10.08.2007 |
49. | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 |
50. | Zdrzałek Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 |
51. | Biedroński Michał | AZS AWF KRAKÓW | 09.07.2008 |
52. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
53. | MISZTAL Michał | MDK NR 1 BYTOM | 02.03.2008 |
54. | KUŹBA Witold | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 13.08.2007 |
55. | TUREK Cyryl | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 29.12.2007 |
56. | Fojcik Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.2007 |
57. | ROZMUS Miłosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.01.2008 |