Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.10.2020
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Puda Marta | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
2. | Gałecka Natalia | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
3. | Lenkiewicz Zuzanna | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
4. | JÓŹWIAK Bogna | 18 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
5. | Kozieł Klaudia | 20 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
6. | Matuszak Sylwia | 2 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
7. | WĄTOR Joanna | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
8. | DRYGAŁA Gabriela | 12 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
9. | Cieślar Julia | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
10. | Rowińska Karolina | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
11. | KOSTRZEWA Michalina | 33 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
12. | Malgrem Klaudia | 17 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
13. | WALCZAK Karolina | 22 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
14. | ZAWODNIAK Małgorzata | 13 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
15. | Porada Zuzanna | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
16. | Kozaczuk Małgorzata | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
17. | Cieślar Zuzanna | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
18. | Habryn Emilia | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
19. | OWCZAREK Ewelina | 28 | KKSZ KONIN | 12.08.1987 |
20. | SKONIECZNA Daria | 19 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
21. | Okine Marta | 7 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
22. | Laskowska Natalia | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
23. | Porada Paulina | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
24. | Bartosz Roksana | 15 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
25. | WIĘCKOWSKA Irena | 34 | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
26. | Grzegorek Małgorzata | 26 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
27. | Wątor Angelika | 5 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
28. | Rowińska Emilia | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
2. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
3. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 | zakwalifikowano |
4. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
5. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
6. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
7. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
8. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
9. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
10. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
11. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
11. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
13. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
14. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
15. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
16. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
17. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 | zakwalifikowano |
18. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
19. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | zakwalifikowano |
20. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
21. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
22. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
23. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
24. | OWCZAREK Ewelina | KKSZ KONIN | 12.08.1987 | zakwalifikowano |
25. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
26. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
26. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
28. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
2. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
3. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
5. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
6. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
7. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
8. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
9. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
10. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
11. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
11. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
13. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
14. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
15. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
16. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
17. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
18. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
19. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
20. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
21. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
22. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
23. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
24. | OWCZAREK Ewelina | KKSZ KONIN | 12.08.1987 |
25. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
26. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
26. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
28. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |