Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.10.2020
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Ziarnowski Rafał | 16 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
2. | Szczepanik Piotr | 1 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
3. | Górski Mateusz | 14 | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
4. | Przystajko Daniel | 43 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 12.01.1985 |
5. | KRUSZEWSKI Jan | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
6. | Grzegorek Mikołaj | 13 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
7. | Dzwoniarski Damian | 15 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
8. | Kaczkowski Krzysztof | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
9. | Nowinowski Kacper | 37 | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
10. | Białecki Cezary | 3 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
11. | Jasiński Mateusz | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
12. | Pytel Tomasz | 12 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
13. | Kochan Michał | 17 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
14. | Dominik Tomasz | 41 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.08.1980 |
15. | Glasner Hubert | 23 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
16. | WIĘCH Sebastian | 18 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
17. | Broniszewski Jakub | 4 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
18. | Lipiński Marcin | 10 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
19. | Wystel Marcin | 5 | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
20. | Sosulski Piotr | 19 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
21. | Borkiewicz Krystian | 11 | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
22. | Koniusz Bartosz | 22 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
23. | Stasiak Olaf | 21 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
24. | Knez Mateusz | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
25. | Koniusz Marcin | 9 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
26. | Rychta Krzysztof | 25 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
27. | Hryciuk Szymon | 7 | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
28. | Koniusz Piotr | 20 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
29. | PELIŃSKI Oskar | 24 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
30. | Broniszewski Marcel | 42 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
31. | Stanisławski Adrian | 8 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
32. | Kwiatkowski Oskar | 36 | UKS SZABLA BRZOZA | 25.03.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
3. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | zakwalifikowano |
4. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
5. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 | zakwalifikowano |
6. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
7. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | zakwalifikowano |
8. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 | zakwalifikowano |
9. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
10. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 | zakwalifikowano |
11. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
12. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
13. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 | zakwalifikowano |
14. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | zakwalifikowano |
15. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 | zakwalifikowano |
16. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
17. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 | zakwalifikowano |
18. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
19. | Dominik Tomasz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.08.1980 | zakwalifikowano |
20. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 | zakwalifikowano |
21. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
22. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 | zakwalifikowano |
23. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
24. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
25. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
26. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
27. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 | zakwalifikowano |
28. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
29. | Przystajko Daniel | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 12.01.1985 | zakwalifikowano |
30. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 | zakwalifikowano |
31. | Kwiatkowski Oskar | UKS SZABLA BRZOZA | 25.03.2003 | zakwalifikowano |
32. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
2. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
3. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
3. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
5. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
6. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
7. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
8. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
9. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
10. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
11. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
12. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
13. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
14. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
15. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
16. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
17. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
18. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
19. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
20. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
21. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
22. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
23. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
24. | Dominik Tomasz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.08.1980 |
25. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
26. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
27. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
28. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
29. | Przystajko Daniel | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 12.01.1985 |
30. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
31. | Kwiatkowski Oskar | UKS SZABLA BRZOZA | 25.03.2003 |
32. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |