Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Małgorzata Kozaczuk AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988
2. Martyna Komisarczyk KS KARABELA 10.02.1992
3. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
4. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999
5. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
6. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
7. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000
8. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000
9. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
10. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
11. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
12. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
13. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
14. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
15. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
16. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
17. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
18. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
19. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
20. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
21. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
22. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
23. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
24. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
25. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
26. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
27. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
28. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
29. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Małgorzata Kozaczuk AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988 zakwalifikowano
- Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
- Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006 wyeliminowano
- Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 wyeliminowano
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
- Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 wyeliminowano
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 wyeliminowano
- Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007 wyeliminowano
- Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 wyeliminowano
- Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003 wyeliminowano
- Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003 zakwalifikowano
- Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
- Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
- Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
- Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
- Martyna Komisarczyk KS KARABELA 10.02.1992 wyeliminowano
- Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002 zakwalifikowano
- Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
- Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 wyeliminowano
- Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
- Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002 wyeliminowano
- Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002 zakwalifikowano
- Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000 zakwalifikowano
- Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000 zakwalifikowano
- Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 zakwalifikowano
- Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999 zakwalifikowano
- Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999 wyeliminowano
- Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994 zakwalifikowano
- Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004
- Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999
- Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
- Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
- Martyna Komisarczyk KS KARABELA 10.02.1992
- Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
- Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
- Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
- Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
- Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
2. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
5. Małgorzata Kozaczuk AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988
6. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000
8. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
9. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
10. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000
11. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
12. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
14. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
16. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
19. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
21. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
22. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
23. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
24. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
25. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
26. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy