Turniej

Nazwa: I Memoriał Leszka Tylkowskiego w szabli kobiet (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
2. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
3. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
4. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
5. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
6. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
7. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
8. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
9. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
10. Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
11. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
12. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
13. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
14. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
15. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
16. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
17. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
18. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
19. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
20. Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 wyeliminowano
- Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005 wyeliminowano
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 wyeliminowano
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006 wyeliminowano
- Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 wyeliminowano
- Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005 wyeliminowano
- Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 wyeliminowano
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 wyeliminowano
- Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 wyeliminowano
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 wyeliminowano
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 wyeliminowano
- Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007 wyeliminowano
- Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007 wyeliminowano
- Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007 wyeliminowano
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 wyeliminowano
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 wyeliminowano
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 wyeliminowano
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 wyeliminowano
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 wyeliminowano
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
- Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
- Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
- Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
- Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
- Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
- Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
- Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy