Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Aksamit 9 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
2. Eliza Bartosz 32 DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
3. Julia Borowik 16 UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
4. Zuzanna Cichoń 31 O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
5. Frida CORN 50 AUSTRIA 19.09.2005
6. Rozalia Czajkowska 34 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
7. Małgorzata DERLATKA 52 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
8. Antonina DOBIES 18 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
9. Dominika Dojlido 25 UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
10. Martyna DUDEK 58 AZS AWF WARSZAWA 17.02.2007
11. Julia Ernest 68 KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
12. Oliwia GOGOŁA 38 KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007
13. Julia Gwoździńska 14 UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
14. Emilia Habryn 2 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
15. Zofia Hańczewska 59 KKSZ KONIN 03.09.2008
16. Karolina HOFMAN 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
17. Nadia Jaśkiewicz 69 UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
18. Małgorzata Kobać 39 UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
19. Maja Konecka 10 O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
20. Oliwia KORDYASZ 48 UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
21. Sonia Kozanecka 8 DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
22. Natalia Krasowska 35 UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
23. Olga KROT 47 KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
24. Zuzanna KROT 66 KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
25. Michalina Kurczewska 60 KKSZ KONIN 21.11.2006
26. Michalina Kwasowiec 51 UKS SZABLA BRZOZA 06.02.2008
27. Aleksandra LACHAWIEC 63 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
28. Emilie LEDUC 44 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
29. Milena Lewandowska 42 KKSZ KONIN 11.06.2006
30. Natalia LIPIŃSKA 13 DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
31. Anna Lubecka 33 UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
32. Monika Łupińska 37 UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
33. Joanna Makowska 40 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
34. Gabriela Markowska 22 KS KARABELA 16.08.2006
35. Zofia Markowska 56 KKSZ KONIN 05.04.2007
36. Martyna Masłowiecka 65 UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
37. Elżbieta Mejłun 24 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
38. Julia MIEDZIŃSKA 30 KKSZ KONIN 14.04.2006
39. Julia MIKULSKA-BĄK 20 UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
40. Martyna MIODUSZEWSKA 41 KKSZ KONIN 04.05.2006
41. Marta Nowak 15 O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
42. Michaela Nowakowska 43 UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
43. Amelia OSTROWSKA 36 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
44. Zofia Pieniążek 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
45. Iga Pilarska 21 KKSZ KONIN 23.01.2006
46. Julia Pilewska 6 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
47. Magdalena Piniewska 67 UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
48. Marta Rozmus 29 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
49. Zofia RUDOWSKA 55 UKS SZABLA BRZOZA 01.07.2007
50. Antonina Rymaszewska 12 O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
51. Agata Sajnóg 19 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
52. Lena Siemionow 28 UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
53. Amelia SIWEK 17 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
54. Hanna SKIBA 23 KKSZ KONIN 16.06.2007
55. Lena STAWIARZ 46 KOLEJARZ 24 KATOWICE 21.07.2007
56. Aleksandra STAWSKA 54 AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008
57. ALICJA SWOBODA 26 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
58. Julia SZELĄGOWSKA 11 UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
59. Lidia TABĘDZKA 7 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
60. Matylda TABOREK 64 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20.08.2005
61. Iga Tomaszczyk 53 UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006
62. Natalia Troskowska 27 UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006
63. Michalina WALCZAK 62 KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009
64. Ewa Wasilewska 3 UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
65. Patrycja Wasilewska 57 UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
66. Maria WIĘCKIEWICZ 4 UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
67. Lena Witkowska 45 KKSZ KONIN 11.01.2009
68. Zofia WOLSKA 49 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.06.2010
69. Agata Żółtowska 61 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
1. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005 zakwalifikowano
1. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
1. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005 zakwalifikowano
5. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 zakwalifikowano
6. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
6. Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008 zakwalifikowano
8. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
9. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
10. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
11. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
12. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 zakwalifikowano
13. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007 zakwalifikowano
14. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
15. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 zakwalifikowano
16. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005 zakwalifikowano
17. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006 zakwalifikowano
18. Frida CORN AUSTRIA 19.09.2005 zakwalifikowano
19. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007 zakwalifikowano
20. Aleksandra LACHAWIEC GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 zakwalifikowano
21. Natalia Troskowska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006 zakwalifikowano
22. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006 zakwalifikowano
23. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 zakwalifikowano
23. Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008 zakwalifikowano
25. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006 zakwalifikowano
26. Amelia OSTROWSKA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009 zakwalifikowano
27. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007 zakwalifikowano
28. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 zakwalifikowano
29. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 zakwalifikowano
30. Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008 zakwalifikowano
31. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007 zakwalifikowano
32. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
33. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 zakwalifikowano
34. Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008 zakwalifikowano
35. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006 zakwalifikowano
36. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 zakwalifikowano
37. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 zakwalifikowano
37. Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007 zakwalifikowano
39. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007 zakwalifikowano
40. Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006 zakwalifikowano
41. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006 zakwalifikowano
42. Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008 zakwalifikowano
43. Matylda TABOREK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20.08.2005 zakwalifikowano
44. Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006 zakwalifikowano
45. Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007 zakwalifikowano
45. Lena STAWIARZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 21.07.2007 zakwalifikowano
47. Martyna DUDEK AZS AWF WARSZAWA 17.02.2007 zakwalifikowano
48. Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009 zakwalifikowano
49. Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009 zakwalifikowano
50. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 zakwalifikowano
51. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007 zakwalifikowano
52. Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008 zakwalifikowano
53. Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009 zakwalifikowano
54. Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009 zakwalifikowano
55. Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008 zakwalifikowano
56. Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009 zakwalifikowano
57. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005 wyeliminowano
58. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007 wyeliminowano
59. Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009 wyeliminowano
59. Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006 wyeliminowano
61. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 wyeliminowano
62. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008 wyeliminowano
63. Zofia WOLSKA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.06.2010 wyeliminowano
64. Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009 wyeliminowano
65. Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008 wyeliminowano
65. Zofia RUDOWSKA UKS SZABLA BRZOZA 01.07.2007 wyeliminowano
67. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006 wyeliminowano
67. Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009 wyeliminowano
69. Michalina Kwasowiec UKS SZABLA BRZOZA 06.02.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
2. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
3. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
3. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
5. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
6. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
7. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
8. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
9. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
10. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
11. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
12. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
13. Natalia Troskowska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006
14. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
15. Amelia OSTROWSKA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
16. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
17. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
18. Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
19. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
20. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
21. Frida CORN AUSTRIA 19.09.2005
22. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
23. Aleksandra LACHAWIEC GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
24. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
25. Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
26. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
27. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
28. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
29. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
30. Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
31. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
32. Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
33. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
34. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
35. Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
36. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
37. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
38. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
39. Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007
39. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
41. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
42. Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006
43. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
44. Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
45. Matylda TABOREK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20.08.2005
46. Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
47. Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
47. Lena STAWIARZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 21.07.2007
49. Martyna DUDEK AZS AWF WARSZAWA 17.02.2007
50. Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009
51. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
52. Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
53. Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
54. Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
55. Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008
56. Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
57. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
58. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
59. Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
59. Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006
61. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
62. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
63. Zofia WOLSKA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.06.2010
64. Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
65. Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
65. Zofia RUDOWSKA UKS SZABLA BRZOZA 01.07.2007
67. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
67. Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009
69. Michalina Kwasowiec UKS SZABLA BRZOZA 06.02.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy