Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą (2010 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna SZCZUROWSKA PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Amelia SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 22.01.2010
3. Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
4. Maria SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 23.09.2011
5. Agnieszka ODRZYWOLSKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
6. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
7. Magdalena BUDNIK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
8. Alicja SZPURA UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
9. Zuzanna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 09.07.2012
10. Paulina MISIAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
11. Aleksandra ŻUREK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
12. Amelia KOWALIK PIAST GLIWICE 04.10.2010
13. Maria KUŹNIAR PIAST GLIWICE 08.05.2010
14. Martyna DROBCZYK PIAST GLIWICE 14.07.2010
15. Ada PIETUCH UKS KUKUŁKI KATOWICE 14.03.2011
16. Sonia Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.04.2010
17. Aleksandra SZCZEPAN UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
18. Lena NITNER RMKS RYBNIK 14.08.2012
19. Aniela Husarz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
20. Hanna OCHMAN MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
21. Hanna KRZYŻEK MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
22. Kinga PĘCIKIEWICZ MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
23. Aleksandra KOWALSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.04.2012
24. Zofia SMUŻNY TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.01.2010
25. Lena Modzelewska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.05.2010
26. Zuzanna Chojnacka TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
27. Lena LEWANDOWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 11.05.2010
28. Marta BALCER PIAST GLIWICE 20.09.2010
29. Martyna SZYMICZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
30. Wiktoria LEGIERSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
31. Łucja KLAPER Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
32. Paulina MAJEWSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
33. Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
34. Hanna LENART MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
35. Laura KARNIEWSKA AKS MIKOŁÓW 20.10.2011
36. Justyna SZYPUŁA AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
37. Wiktoria WASZAK AKS MIKOŁÓW 03.10.2010
38. Zofia JENDRYŚ PIAST GLIWICE 14.04.2011
39. Ofelia GĄSIOROWSKA UKS START OPOLE 16.09.2010
40. Pola LEWANDOWSKA UKS START OPOLE 04.09.2012
41. Hanna PAKOSZ MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
42. Aleksandra HAJKOWSKA UKS START OPOLE 31.01.2011
43. Klaudia DAWIDIUK UKS RAPIER RYBNIK 21.02.2012
44. Lena KULSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
45. Hanna Kupiec PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.11.2011
46. Ewa NIERODA PIAST GLIWICE 11.04.2011
47. Rachela KAPERA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
48. Aleksandra JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011
49. Maja JANOSZ UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
50. Nina BANASIAK KS SZPADA WADOWICE 10.08.2010
51. Amelia Kisielow UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011
52. Lena Stadnicka PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
53. Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011
54. Hanna Durka WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
55. Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Hanna SZCZUROWSKA PIAST GLIWICE 02.11.2011 wyeliminowano
- Aleksandra HAJKOWSKA UKS START OPOLE 31.01.2011 wyeliminowano
- Łucja KLAPER Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011 wyeliminowano
- Paulina MAJEWSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011 wyeliminowano
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010 wyeliminowano
- Hanna LENART MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012 wyeliminowano
- Laura KARNIEWSKA AKS MIKOŁÓW 20.10.2011 wyeliminowano
- Justyna SZYPUŁA AKS MIKOŁÓW 11.07.2010 wyeliminowano
- Wiktoria WASZAK AKS MIKOŁÓW 03.10.2010 wyeliminowano
- Zofia JENDRYŚ PIAST GLIWICE 14.04.2011 wyeliminowano
- Ofelia GĄSIOROWSKA UKS START OPOLE 16.09.2010 wyeliminowano
- Pola LEWANDOWSKA UKS START OPOLE 04.09.2012 wyeliminowano
- Hanna PAKOSZ MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012 wyeliminowano
- Klaudia DAWIDIUK UKS RAPIER RYBNIK 21.02.2012 wyeliminowano
- Martyna SZYMICZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 wyeliminowano
- Lena KULSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 wyeliminowano
- Hanna Kupiec PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.11.2011 wyeliminowano
- Ewa NIERODA PIAST GLIWICE 11.04.2011 wyeliminowano
- Rachela KAPERA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010 wyeliminowano
- Aleksandra JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011 wyeliminowano
- Maja JANOSZ UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano
- Nina BANASIAK KS SZPADA WADOWICE 10.08.2010 wyeliminowano
- Amelia Kisielow UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011 wyeliminowano
- Lena Stadnicka PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010 wyeliminowano
- Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011 wyeliminowano
- Hanna Durka WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 wyeliminowano
- Wiktoria LEGIERSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Marta BALCER PIAST GLIWICE 20.09.2010 wyeliminowano
- Amelia SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 22.01.2010 wyeliminowano
- Martyna DROBCZYK PIAST GLIWICE 14.07.2010 wyeliminowano
- Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 wyeliminowano
- Maria SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 23.09.2011 wyeliminowano
- Agnieszka ODRZYWOLSKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Magdalena BUDNIK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 wyeliminowano
- Alicja SZPURA UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Zuzanna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 09.07.2012 wyeliminowano
- Paulina MISIAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Aleksandra ŻUREK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Amelia KOWALIK PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Maria KUŹNIAR PIAST GLIWICE 08.05.2010 wyeliminowano
- Ada PIETUCH UKS KUKUŁKI KATOWICE 14.03.2011 wyeliminowano
- Lena LEWANDOWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 11.05.2010 wyeliminowano
- Sonia Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.04.2010 wyeliminowano
- Aleksandra SZCZEPAN UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 wyeliminowano
- Lena NITNER RMKS RYBNIK 14.08.2012 wyeliminowano
- Aniela Husarz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010 wyeliminowano
- Hanna OCHMAN MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 wyeliminowano
- Hanna KRZYŻEK MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 wyeliminowano
- Kinga PĘCIKIEWICZ MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 wyeliminowano
- Aleksandra KOWALSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.04.2012 wyeliminowano
- Zofia SMUŻNY TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.01.2010 wyeliminowano
- Lena Modzelewska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.05.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Chojnacka TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010 wyeliminowano
- Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Hanna SZCZUROWSKA PIAST GLIWICE 02.11.2011
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Aleksandra HAJKOWSKA UKS START OPOLE 31.01.2011
- Martyna SZYMICZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
- Hanna Durka WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
- Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011
- Lena Stadnicka PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
- Amelia Kisielow UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011
- Nina BANASIAK KS SZPADA WADOWICE 10.08.2010
- Maja JANOSZ UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
- Aleksandra JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011
- Rachela KAPERA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
- Ewa NIERODA PIAST GLIWICE 11.04.2011
- Hanna Kupiec PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.11.2011
- Lena KULSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
- Klaudia DAWIDIUK UKS RAPIER RYBNIK 21.02.2012
- Marta BALCER PIAST GLIWICE 20.09.2010
- Hanna PAKOSZ MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
- Pola LEWANDOWSKA UKS START OPOLE 04.09.2012
- Ofelia GĄSIOROWSKA UKS START OPOLE 16.09.2010
- Zofia JENDRYŚ PIAST GLIWICE 14.04.2011
- Wiktoria WASZAK AKS MIKOŁÓW 03.10.2010
- Justyna SZYPUŁA AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
- Laura KARNIEWSKA AKS MIKOŁÓW 20.10.2011
- Hanna LENART MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
- Paulina MAJEWSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
- Łucja KLAPER Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
- Wiktoria LEGIERSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
- Amelia SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 22.01.2010
- Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011
- Lena LEWANDOWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 11.05.2010
- Zuzanna Chojnacka TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
- Lena Modzelewska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.05.2010
- Zofia SMUŻNY TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.01.2010
- Aleksandra KOWALSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.04.2012
- Kinga PĘCIKIEWICZ MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
- Hanna KRZYŻEK MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
- Hanna OCHMAN MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
- Aniela Husarz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
- Lena NITNER RMKS RYBNIK 14.08.2012
- Aleksandra SZCZEPAN UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
- Sonia Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.04.2010
- Ada PIETUCH UKS KUKUŁKI KATOWICE 14.03.2011
- Martyna DROBCZYK PIAST GLIWICE 14.07.2010
- Maria KUŹNIAR PIAST GLIWICE 08.05.2010
- Amelia KOWALIK PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Aleksandra ŻUREK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Paulina MISIAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Zuzanna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 09.07.2012
- Alicja SZPURA UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
- Magdalena BUDNIK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
- Agnieszka ODRZYWOLSKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
- Maria SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 23.09.2011
- Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy