Turniej

Nazwa: XV Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
2. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
3. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
4. Zofia MIKULICKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
5. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
6. Matylda CIESIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009
7. Hanna CZARNECKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
8. Zuzanna GOCEL D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009
9. Oliwia LEWANDOWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.12.2008
10. Izabela ROZBICKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009
11. Gabriela ZIĘBA D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.06.2008
12. Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
13. Milena BOGUSIEWICZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009
14. Nina STELMASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2009
15. Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
16. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
17. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
18. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
19. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008 wyeliminowano
- Gabriela ZIĘBA D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.06.2008 wyeliminowano
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 wyeliminowano
- Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 wyeliminowano
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008 wyeliminowano
- Nina STELMASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2009 wyeliminowano
- Milena BOGUSIEWICZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009 wyeliminowano
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009 wyeliminowano
- Izabela ROZBICKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009 wyeliminowano
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009 wyeliminowano
- Oliwia LEWANDOWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.12.2008 wyeliminowano
- Zuzanna GOCEL D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009 wyeliminowano
- Hanna CZARNECKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 wyeliminowano
- Matylda CIESIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009 wyeliminowano
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 wyeliminowano
- Zofia MIKULICKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 wyeliminowano
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 wyeliminowano
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Gabriela ZIĘBA D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.06.2008
- Izabela ROZBICKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
- Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
- Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
- Nina STELMASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2009
- Milena BOGUSIEWICZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
- Oliwia LEWANDOWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.12.2008
- Zuzanna GOCEL D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009
- Hanna CZARNECKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
- Matylda CIESIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
- Zofia MIKULICKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy