Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli mężczyzn - Godollo 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
2. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
3. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
4. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
5. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
6. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
7. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
8. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
9. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
10. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
11. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
12. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
13. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
14. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
15. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
16. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
17. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
18. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
19. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
20. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
- Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
- Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 zakwalifikowano
- Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
- Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
- Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 zakwalifikowano
- Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005 zakwalifikowano
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
- Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
- Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
- Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
- Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
- Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
11. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
18. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
23. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
25. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
30. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
30. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
36. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
62. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
78. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
79. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
86. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
92. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
92. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
96. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
98. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
116. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
118. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
120. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
121. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
132. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy