Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
2. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
4. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
5. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
6. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
7. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
8. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
9. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
10. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
11. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
12. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
13. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
14. Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
15. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
16. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
17. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
18. Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
19. Oriana ROBERT SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.12.2007
20. Oliwia Bujalska UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 wyeliminowano
- Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
- Oriana ROBERT SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.12.2007 wyeliminowano
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007 wyeliminowano
- Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007 wyeliminowano
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007 wyeliminowano
- Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007 wyeliminowano
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 wyeliminowano
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 wyeliminowano
- Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007 wyeliminowano
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 wyeliminowano
- Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 wyeliminowano
- Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 wyeliminowano
- Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 wyeliminowano
- Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 wyeliminowano
- Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 wyeliminowano
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 wyeliminowano
- Oliwia Bujalska UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.03.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
- Oriana ROBERT SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.12.2007
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
- Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
- Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
- Oliwia Bujalska UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.03.2006
- Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
- Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
- Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
- Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
- Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
- Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy