Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet - Heidenheim
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
2. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
3. Oliwia TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 11.07.2005
4. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
5. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
6. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
7. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
8. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
9. Antonina HALEMBA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
10. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
11. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
12. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
13. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
14. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
15. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
16. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
17. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
18. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
- Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
- Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
- Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
- Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
- Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
- Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
- Antonina HALEMBA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
- Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
- Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
- Oliwia TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 11.07.2005 zakwalifikowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
5. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
9. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
11. Oliwia TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 11.07.2005
13. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
17. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
38. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
48. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
63. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
71. Antonina HALEMBA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
73. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
79. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
81. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
112. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
117. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
126. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
137. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
158. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
187. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy