Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie mężczyzn - Heidenheim 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 31.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
2. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
3. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
4. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
5. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
6. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
7. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
8. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
9. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
10. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
11. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
12. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
13. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
14. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
15. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
16. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
17. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
18. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
19. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
20. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
- Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
- Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
- Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
- Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005 zakwalifikowano
- Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
- Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
- Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
- Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
- Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
- Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
- Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
- Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
- Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
- Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
- Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
- Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
- Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
3. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
15. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
57. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
60. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
62. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
70. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
79. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
83. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
99. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
101. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
106. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
108. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
111. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
119. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
143. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
172. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
181. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
183. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
185. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
190. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy