Turniej

Nazwa: VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
2. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
3. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
4. Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007
5. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
6. Maciej FIGURSKI UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
7. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
8. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
9. Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007
10. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
11. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
12. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
13. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
14. Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
15. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
16. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
17. PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
18. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
19. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
20. Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 wyeliminowano
- Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 wyeliminowano
- Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 wyeliminowano
- PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007 wyeliminowano
- Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 wyeliminowano
- Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 wyeliminowano
- Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007 wyeliminowano
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 wyeliminowano
- Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 wyeliminowano
- Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 wyeliminowano
- Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007 wyeliminowano
- Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 wyeliminowano
- Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 wyeliminowano
- Maciej FIGURSKI UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007 wyeliminowano
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 wyeliminowano
- Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 wyeliminowano
- Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
- Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
- Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
- PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
- Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
- Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
- Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
- Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
- Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
- Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
- Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007
- Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
- Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
- Maciej FIGURSKI UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
- Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007
- Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy