Turniej

Nazwa: Puchar Świata juniorów w szpadzie mężczyzn - Luksemburg 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
2. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
3. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
4. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
5. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
6. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
7. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
8. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
9. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
10. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
11. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
12. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
- Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
- Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
- Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
- Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
- Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
- Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
- Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
- Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
- Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
- Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
- Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
13. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
32. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
51. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
95. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
99. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
111. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
116. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
118. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
131. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
134. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
140. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
157. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy