Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie mężczyzn - Bratysława 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.01.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
2. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
4. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
5. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
6. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
7. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
8. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
9. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
10. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
11. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
12. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
13. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
14. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
15. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
16. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
17. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
18. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
19. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
- Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
- Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
- Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
- Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
- Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
- Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
- Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
- Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
- Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
- Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
- Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
- Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
- Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
- Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
6. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
13. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
28. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
61. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
76. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
96. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
107. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
120. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
136. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
138. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
142. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
155. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
158. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
177. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
189. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
202. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
211. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
221. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
277. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy