Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy - roczniki 2010-2011
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
2. Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
3. Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
4. Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
5. Julia Wołk-Jankowska UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010
6. Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
7. Natasza Gadocha UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
8. Maria Świdzińska KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
9. Michalina Żygadło KS ARAMIS 13.05.2010
10. Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011
11. Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
12. Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
13. Aleksandra Hołobotowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
14. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
15. Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
16. Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
17. Alicja Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
18. Zuzanna Celmer TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 02.08.2011
19. Hania Babińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.11.2011
20. Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
21. Julia Bekisz TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 07.08.2010
22. Martyna Szymiczek T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
23. Wiktoria Legierska T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
24. Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
25. Paulina Majewska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
26. Helena Zalewska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
27. Maria Lenkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
28. Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
29. Aleksandra Hajkowska UKS START OPOLE 31.01.2011
30. Lena Kulska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
31. Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010
32. Patrycja Sosnowska PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.05.2010
33. Natalia Filipowicz KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
34. Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011
35. ALEKSANDRA GRACZYK UKS START OPOLE 11.09.2010
36. DAGMARA MICHEL UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
37. Oliwia Kawka SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010
38. Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011
39. Maja Łyskawa MUSZKIETER GLIWICE 07.11.2011
40. Zofia Aldminowicz UKS PIAST LEGNICA 28.10.2010
41. Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
42. Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
43. LENA LEWANDOWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 11.05.2010
44. ALEKSANDRA JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011
45. Liliana Pilch UKS START OPOLE 21.06.2011
46. Anna Stanisz UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
47. Hanna Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2011
48. Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
49. Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 wyeliminowano
- Oliwia Kawka SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010 wyeliminowano
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Hajkowska UKS START OPOLE 31.01.2011 wyeliminowano
- Lena Kulska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 wyeliminowano
- Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010 wyeliminowano
- Patrycja Sosnowska PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.05.2010 wyeliminowano
- Natalia Filipowicz KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011 wyeliminowano
- Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011 wyeliminowano
- ALEKSANDRA GRACZYK UKS START OPOLE 11.09.2010 wyeliminowano
- DAGMARA MICHEL UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 wyeliminowano
- Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011 wyeliminowano
- Helena Zalewska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 wyeliminowano
- Maja Łyskawa MUSZKIETER GLIWICE 07.11.2011 wyeliminowano
- Zofia Aldminowicz UKS PIAST LEGNICA 28.10.2010 wyeliminowano
- Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010 wyeliminowano
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011 wyeliminowano
- LENA LEWANDOWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 11.05.2010 wyeliminowano
- ALEKSANDRA JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011 wyeliminowano
- Liliana Pilch UKS START OPOLE 21.06.2011 wyeliminowano
- Anna Stanisz UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 wyeliminowano
- Hanna Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2011 wyeliminowano
- Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 wyeliminowano
- Maria Lenkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011 wyeliminowano
- Paulina Majewska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011 wyeliminowano
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011 wyeliminowano
- Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Julia Wołk-Jankowska UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010 wyeliminowano
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 wyeliminowano
- Natasza Gadocha UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 wyeliminowano
- Maria Świdzińska KS OLIMP LUBIN 06.12.2011 wyeliminowano
- Michalina Żygadło KS ARAMIS 13.05.2010 wyeliminowano
- Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011 wyeliminowano
- Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Hołobotowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010 wyeliminowano
- Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011 wyeliminowano
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Alicja Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Celmer TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 02.08.2011 wyeliminowano
- Hania Babińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.11.2011 wyeliminowano
- Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 wyeliminowano
- Julia Bekisz TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 07.08.2010 wyeliminowano
- Martyna Szymiczek T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 wyeliminowano
- Wiktoria Legierska T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Oliwia Kawka SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010
- Maja Łyskawa MUSZKIETER GLIWICE 07.11.2011
- Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
- Hanna Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2011
- Anna Stanisz UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
- Liliana Pilch UKS START OPOLE 21.06.2011
- ALEKSANDRA JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011
- LENA LEWANDOWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 11.05.2010
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
- Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
- Zofia Aldminowicz UKS PIAST LEGNICA 28.10.2010
- Helena Zalewska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
- Paulina Majewska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
- Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011
- DAGMARA MICHEL UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
- ALEKSANDRA GRACZYK UKS START OPOLE 11.09.2010
- Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011
- Natalia Filipowicz KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
- Patrycja Sosnowska PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.05.2010
- Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010
- Lena Kulska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
- Aleksandra Hajkowska UKS START OPOLE 31.01.2011
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
- Maria Lenkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
- Wiktoria Legierska T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
- Martyna Szymiczek T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
- Julia Bekisz TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 07.08.2010
- Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
- Hania Babińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.11.2011
- Zuzanna Celmer TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 02.08.2011
- Alicja Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
- Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
- Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
- Aleksandra Hołobotowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
- Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
- Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011
- Michalina Żygadło KS ARAMIS 13.05.2010
- Maria Świdzińska KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
- Natasza Gadocha UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
- Julia Wołk-Jankowska UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010
- Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
- Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy