Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
2. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
3. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
4. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
5. Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
6. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
7. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
8. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
9. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
10. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
11. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
12. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
13. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
14. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
15. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
16. Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999
17. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
18. Mateusz Chołast KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999
19. Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
20. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
21. Kacper Krupa KSz WARSZAWIANKA 13.01.2001
22. Mikołaj Chomiak PKSZERM WARSZAWA 17.11.2000
23. Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999
24. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
25. Tymon Kukier AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 wyeliminowano
- Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 wyeliminowano
- Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 wyeliminowano
- Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999 wyeliminowano
- Mikołaj Chomiak PKSZERM WARSZAWA 17.11.2000 wyeliminowano
- Kacper Krupa KSz WARSZAWIANKA 13.01.2001 wyeliminowano
- Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 wyeliminowano
- Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000 wyeliminowano
- Mateusz Chołast KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999 wyeliminowano
- Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 wyeliminowano
- Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999 wyeliminowano
- Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 wyeliminowano
- Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 wyeliminowano
- Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 wyeliminowano
- Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 wyeliminowano
- Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 wyeliminowano
- Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 wyeliminowano
- Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 wyeliminowano
- Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 wyeliminowano
- Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 wyeliminowano
- Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 wyeliminowano
- Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999 wyeliminowano
- Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 wyeliminowano
- Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 wyeliminowano
- Tymon Kukier AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
- Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
- Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
- Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999
- Mikołaj Chomiak PKSZERM WARSZAWA 17.11.2000
- Kacper Krupa KSz WARSZAWIANKA 13.01.2001
- Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
- Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
- Mateusz Chołast KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999
- Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
- Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999
- Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
- Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
- Tymon Kukier AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999
- Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
- Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
- Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
- Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
- Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
- Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
- Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
- Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
- Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
- Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy