Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - szpada dziewcząt (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna Szczurowska PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011
3. Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
4. Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
5. Zofia Białecka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
6. Maria Szydłowska PIAST GLIWICE 23.09.2011
7. Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
8. Zuzanna Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
9. Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
10. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
11. Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
12. Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
13. Julia Wołk-Jankowska UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010
14. Paulina Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 19.08.2011
15. Małgorzata Łenczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
16. Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010
17. Hania Babińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.11.2011
18. Hanna Durka WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
19. Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
20. Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011
21. Aniela Husarz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
22. Natalia Kubieniec UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010
23. Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
24. Hanna Zielińska KS Milenium 16.09.2011
25. Natasza Gadocha UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
26. Karina Ptaszyńska T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010
27. Martyna Szymiczek T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
28. Helena Dzwonek T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
29. Wiktoria Legierska T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
30. Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
31. Zoja Hassa KSz WARSZAWIANKA 05.09.2011
32. Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
33. Paulina Majewska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
34. Helena Zalewska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
35. Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
36. Weronika Kędzierska T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010
37. Apolonia Dymowska KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
38. Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
39. Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010
40. Aleksandra Hajkowska UKS START OPOLE 31.01.2011
41. Lena Kulska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
42. Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010
43. Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
44. Natalia Filipowicz KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
45. Jagoda Mura RMKS RYBNIK 11.07.2010
46. Emma Petit UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
47. Liliana Niedobecka RMKS RYBNIK 30.06.2011
48. Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011
49. Amelia Grzywna RMKS RYBNIK 22.08.2010
50. ALEKSANDRA GRACZYK UKS START OPOLE 11.09.2010
51. Barbara Matysiak KS Milenium 24.08.2010
52. Maria Świdzińska KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
53. Liliana Pilch UKS START OPOLE 21.06.2011
54. Zuzanna Żegolewska UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
55. Oliwia Kawka SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010
56. Oliwia Chrastek SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.07.2010
57. Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011
58. Sylwia Prusko UKS RAPIER RYBNIK 03.03.2010
59. Maja Pietryga RMKS RYBNIK 05.03.2010
60. ZUZANNA Nogaj PIAST GLIWICE 22.01.2011
61. Zofia Aldminowicz UKS PIAST LEGNICA 28.10.2010
62. Paulina Próba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
63. Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
64. Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
65. Katarzyna Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Hanna Szczurowska PIAST GLIWICE 02.11.2011 wyeliminowano
- Amelia Grzywna RMKS RYBNIK 22.08.2010 wyeliminowano
- Weronika Kędzierska T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010 wyeliminowano
- Apolonia Dymowska KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011 wyeliminowano
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010 wyeliminowano
- Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Hajkowska UKS START OPOLE 31.01.2011 wyeliminowano
- Lena Kulska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 wyeliminowano
- Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010 wyeliminowano
- Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano
- Natalia Filipowicz KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011 wyeliminowano
- Jagoda Mura RMKS RYBNIK 11.07.2010 wyeliminowano
- Emma Petit UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011 wyeliminowano
- Liliana Niedobecka RMKS RYBNIK 30.06.2011 wyeliminowano
- Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011 wyeliminowano
- ALEKSANDRA GRACZYK UKS START OPOLE 11.09.2010 wyeliminowano
- Helena Zalewska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 wyeliminowano
- Barbara Matysiak KS Milenium 24.08.2010 wyeliminowano
- Maria Świdzińska KS OLIMP LUBIN 06.12.2011 wyeliminowano
- Liliana Pilch UKS START OPOLE 21.06.2011 wyeliminowano
- Zuzanna Żegolewska UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 wyeliminowano
- Oliwia Kawka SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010 wyeliminowano
- Oliwia Chrastek SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.07.2010 wyeliminowano
- Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011 wyeliminowano
- Sylwia Prusko UKS RAPIER RYBNIK 03.03.2010 wyeliminowano
- Maja Pietryga RMKS RYBNIK 05.03.2010 wyeliminowano
- ZUZANNA Nogaj PIAST GLIWICE 22.01.2011 wyeliminowano
- Zofia Aldminowicz UKS PIAST LEGNICA 28.10.2010 wyeliminowano
- Paulina Próba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011 wyeliminowano
- Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010 wyeliminowano
- Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 wyeliminowano
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010 wyeliminowano
- Paulina Majewska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011 wyeliminowano
- Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011 wyeliminowano
- Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 wyeliminowano
- Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011 wyeliminowano
- Zofia Białecka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 wyeliminowano
- Maria Szydłowska PIAST GLIWICE 23.09.2011 wyeliminowano
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010 wyeliminowano
- Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 wyeliminowano
- Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Julia Wołk-Jankowska UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010 wyeliminowano
- Paulina Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 19.08.2011 wyeliminowano
- Małgorzata Łenczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 wyeliminowano
- Hania Babińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.11.2011 wyeliminowano
- Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011 wyeliminowano
- Hanna Durka WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 wyeliminowano
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 wyeliminowano
- Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011 wyeliminowano
- Aniela Husarz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010 wyeliminowano
- Natalia Kubieniec UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010 wyeliminowano
- Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 wyeliminowano
- Hanna Zielińska KS Milenium 16.09.2011 wyeliminowano
- Natasza Gadocha UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 wyeliminowano
- Karina Ptaszyńska T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010 wyeliminowano
- Martyna Szymiczek T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 wyeliminowano
- Helena Dzwonek T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 wyeliminowano
- Wiktoria Legierska T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011 wyeliminowano
- Zoja Hassa KSz WARSZAWIANKA 05.09.2011 wyeliminowano
- Katarzyna Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Hanna Szczurowska PIAST GLIWICE 02.11.2011
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Amelia Grzywna RMKS RYBNIK 22.08.2010
- Barbara Matysiak KS Milenium 24.08.2010
- Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
- Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
- Paulina Próba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
- Zofia Aldminowicz UKS PIAST LEGNICA 28.10.2010
- ZUZANNA Nogaj PIAST GLIWICE 22.01.2011
- Maja Pietryga RMKS RYBNIK 05.03.2010
- Sylwia Prusko UKS RAPIER RYBNIK 03.03.2010
- Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011
- Oliwia Chrastek SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.07.2010
- Oliwia Kawka SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010
- Zuzanna Żegolewska UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
- Liliana Pilch UKS START OPOLE 21.06.2011
- Maria Świdzińska KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
- Helena Zalewska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
- Paulina Majewska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
- ALEKSANDRA GRACZYK UKS START OPOLE 11.09.2010
- Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011
- Liliana Niedobecka RMKS RYBNIK 30.06.2011
- Emma Petit UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
- Jagoda Mura RMKS RYBNIK 11.07.2010
- Natalia Filipowicz KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
- Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
- Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010
- Lena Kulska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
- Aleksandra Hajkowska UKS START OPOLE 31.01.2011
- Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
- Apolonia Dymowska KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
- Weronika Kędzierska T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
- Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011
- Katarzyna Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
- Hanna Durka WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
- Zoja Hassa KSz WARSZAWIANKA 05.09.2011
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
- Wiktoria Legierska T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
- Helena Dzwonek T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
- Martyna Szymiczek T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
- Karina Ptaszyńska T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010
- Natasza Gadocha UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
- Hanna Zielińska KS Milenium 16.09.2011
- Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
- Natalia Kubieniec UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010
- Aniela Husarz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
- Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
- Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
- Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Hania Babińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.11.2011
- Małgorzata Łenczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
- Paulina Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 19.08.2011
- Julia Wołk-Jankowska UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010
- Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
- Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
- Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
- Zuzanna Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Maria Szydłowska PIAST GLIWICE 23.09.2011
- Zofia Białecka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
- Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
- Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy