Turniej

Nazwa: Memoriał Rafała Sznajdera - szabla chłopców (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
2. Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
3. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
4. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
5. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
6. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
7. Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007
8. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
9. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
10. Maksymilian Buśkiewicz GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
11. Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
12. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
13. Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
14. Kajetan Raczyński TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
15. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
16. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
17. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
18. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
19. Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007
20. Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
21. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
22. PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
23. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
24. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
25. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
26. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
27. Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
28. Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006
29. Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
30. Karol ŻYREK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.12.2006
31. Karol Czapla PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
32. Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007
33. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
34. Tymon Kowal-Terlikowski IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 wyeliminowano
- Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007 wyeliminowano
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 wyeliminowano
- Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007 wyeliminowano
- Karol Czapla PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007 wyeliminowano
- Karol ŻYREK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.12.2006 wyeliminowano
- Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005 wyeliminowano
- Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006 wyeliminowano
- Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007 wyeliminowano
- Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
- Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
- Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 wyeliminowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 wyeliminowano
- PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007 wyeliminowano
- Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 wyeliminowano
- Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007 wyeliminowano
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007 wyeliminowano
- Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 wyeliminowano
- Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 wyeliminowano
- Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 wyeliminowano
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 wyeliminowano
- Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 wyeliminowano
- Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007 wyeliminowano
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 wyeliminowano
- Maksymilian Buśkiewicz GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006 wyeliminowano
- Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 wyeliminowano
- Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 wyeliminowano
- Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006 wyeliminowano
- Kajetan Raczyński TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005 wyeliminowano
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 wyeliminowano
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 wyeliminowano
- Tymon Kowal-Terlikowski IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
- Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007
- Karol Czapla PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
- Karol ŻYREK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.12.2006
- Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
- Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006
- Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
- Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
- Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
- Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
- PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
- Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
- Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
- Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
- Tymon Kowal-Terlikowski IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
- Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
- Kajetan Raczyński TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
- Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
- Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
- Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
- Maksymilian Buśkiewicz GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
- Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
- Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007
- Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
- Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
- Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy