Turniej

Nazwa: XIV Memoriał Jerzego Janikowskiego - szpada dziewcząt (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.05.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
2. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
3. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
4. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
5. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
6. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
7. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
8. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
9. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
10. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
11. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
12. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
13. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
14. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
15. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
16. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
17. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
18. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
19. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
20. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
21. Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
22. Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
23. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
24. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
25. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
26. Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
27. Agata Majnusz PIAST GLIWICE 21.10.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 wyeliminowano
- Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 wyeliminowano
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 wyeliminowano
- Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 wyeliminowano
- Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano
- Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 wyeliminowano
- Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006 wyeliminowano
- Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
- Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 wyeliminowano
- Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 wyeliminowano
- Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 wyeliminowano
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
- Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 wyeliminowano
- Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 wyeliminowano
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 wyeliminowano
- Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 wyeliminowano
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 wyeliminowano
- Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 wyeliminowano
- Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 wyeliminowano
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 wyeliminowano
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 wyeliminowano
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 wyeliminowano
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 wyeliminowano
- Agata Majnusz PIAST GLIWICE 21.10.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
- Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
- Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
- Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
- Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
- Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
- Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
- Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
- Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
- Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
- Agata Majnusz PIAST GLIWICE 21.10.2007
- Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
- Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
- Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
- Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy