Turniej

Nazwa: VIII Igrzyska Dzieci - szpada dziewcząt (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.06.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna Szczurowska PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011
3. Amelia Szczepaniak PIAST GLIWICE 22.01.2010
4. Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
5. Maria Szydłowska PIAST GLIWICE 23.09.2011
6. Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
7. Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
8. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
9. Paulina Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 19.08.2011
10. Małgorzata Łenczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
11. Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010
12. Alicja Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
13. Maria Kuźniar PIAST GLIWICE 08.05.2010
14. Martyna Drobczyk PIAST GLIWICE 14.07.2010
15. Aleksandra Szczepan UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
16. Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
17. Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011
18. Hanna Krzyżek MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
19. Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
20. Hanna Zielińska KS Milenium 16.09.2011
21. Marta Balcer PIAST GLIWICE 20.09.2010
22. Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
23. Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
24. Julia Miś AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
25. Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
26. Laura Karniewska AKS MIKOŁÓW 20.10.2011
27. Justyna Szypuła AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
28. Wiktoria Waszak AKS MIKOŁÓW 03.10.2010
29. Zofia Jendryś PIAST GLIWICE 14.04.2011
30. Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010
31. Ewa Nieroda PIAST GLIWICE 13.04.2011
32. Rachela Kapera UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
33. Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
34. Lena Stadnicka PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
35. Liliana Niedobecka RMKS RYBNIK 30.06.2011
36. Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011
37. Amelia Grzywna RMKS RYBNIK 22.08.2010
38. Barbara Matysiak KS Milenium 24.08.2010
39. DAGMARA MICHEL UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
40. Zuzanna Żegolewska UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
41. Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011
42. Maja Łyskawa MUSZKIETER GLIWICE 07.11.2011
43. Maja Pietryga RMKS RYBNIK 05.03.2010
44. Paulina Próba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
45. Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
46. Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
47. Katarzyna Kuczera MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
48. Katarzyna Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
49. Hanna Ochman MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Hanna Szczurowska PIAST GLIWICE 02.11.2011 wyeliminowano
- Amelia Grzywna RMKS RYBNIK 22.08.2010 wyeliminowano
- Wiktoria Waszak AKS MIKOŁÓW 03.10.2010 wyeliminowano
- Zofia Jendryś PIAST GLIWICE 14.04.2011 wyeliminowano
- Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010 wyeliminowano
- Ewa Nieroda PIAST GLIWICE 13.04.2011 wyeliminowano
- Rachela Kapera UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010 wyeliminowano
- Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano
- Lena Stadnicka PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010 wyeliminowano
- Liliana Niedobecka RMKS RYBNIK 30.06.2011 wyeliminowano
- Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011 wyeliminowano
- Barbara Matysiak KS Milenium 24.08.2010 wyeliminowano
- Laura Karniewska AKS MIKOŁÓW 20.10.2011 wyeliminowano
- DAGMARA MICHEL UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 wyeliminowano
- Zuzanna Żegolewska UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 wyeliminowano
- Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011 wyeliminowano
- Maja Łyskawa MUSZKIETER GLIWICE 07.11.2011 wyeliminowano
- Maja Pietryga RMKS RYBNIK 05.03.2010 wyeliminowano
- Paulina Próba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011 wyeliminowano
- Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010 wyeliminowano
- Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 wyeliminowano
- Katarzyna Kuczera MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 wyeliminowano
- Katarzyna Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011 wyeliminowano
- Justyna Szypuła AKS MIKOŁÓW 11.07.2010 wyeliminowano
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010 wyeliminowano
- Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011 wyeliminowano
- Alicja Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010 wyeliminowano
- Amelia Szczepaniak PIAST GLIWICE 22.01.2010 wyeliminowano
- Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011 wyeliminowano
- Maria Szydłowska PIAST GLIWICE 23.09.2011 wyeliminowano
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Paulina Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 19.08.2011 wyeliminowano
- Małgorzata Łenczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 wyeliminowano
- Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Maria Kuźniar PIAST GLIWICE 08.05.2010 wyeliminowano
- Julia Miś AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010 wyeliminowano
- Martyna Drobczyk PIAST GLIWICE 14.07.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Szczepan UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 wyeliminowano
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 wyeliminowano
- Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011 wyeliminowano
- Hanna Krzyżek MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 wyeliminowano
- Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 wyeliminowano
- Hanna Zielińska KS Milenium 16.09.2011 wyeliminowano
- Marta Balcer PIAST GLIWICE 20.09.2010 wyeliminowano
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011 wyeliminowano
- Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011 wyeliminowano
- Hanna Ochman MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Hanna Szczurowska PIAST GLIWICE 02.11.2011
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Amelia Grzywna RMKS RYBNIK 22.08.2010
- DAGMARA MICHEL UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
- Katarzyna Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
- Katarzyna Kuczera MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
- Nina Radwańska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
- Hanna Foltak Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
- Paulina Próba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
- Maja Pietryga RMKS RYBNIK 05.03.2010
- Maja Łyskawa MUSZKIETER GLIWICE 07.11.2011
- Marcelina Chyrzyńska MUSZKIETER GLIWICE 24.01.2011
- Zuzanna Żegolewska UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
- Laura Karniewska AKS MIKOŁÓW 20.10.2011
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
- Barbara Matysiak KS Milenium 24.08.2010
- Laura Strzebińczyk RMKS RYBNIK 10.05.2011
- Liliana Niedobecka RMKS RYBNIK 30.06.2011
- Lena Stadnicka PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
- Maja Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
- Rachela Kapera UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
- Ewa Nieroda PIAST GLIWICE 13.04.2011
- Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010
- Zofia Jendryś PIAST GLIWICE 14.04.2011
- Wiktoria Waszak AKS MIKOŁÓW 03.10.2010
- Justyna Szypuła AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
- Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011
- Hanna Ochman MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
- Martyna Drobczyk PIAST GLIWICE 14.07.2010
- Antonina Kołacz KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
- Marta Balcer PIAST GLIWICE 20.09.2010
- Hanna Zielińska KS Milenium 16.09.2011
- Kinga Pęcikiewicz MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
- Hanna Krzyżek MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
- Hanna Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14.01.2011
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
- Aleksandra Szczepan UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
- Julia Miś AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
- Alicja Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
- Maria Kuźniar PIAST GLIWICE 08.05.2010
- Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Małgorzata Łenczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
- Paulina Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 19.08.2011
- Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
- Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Maria Szydłowska PIAST GLIWICE 23.09.2011
- Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
- Amelia Szczepaniak PIAST GLIWICE 22.01.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy