Nazwa: IV Memoriał Michała Kosickiego – floret dziewcząt (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.09.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Wiśnik Florentyna | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | |
2. | LEWANDOWSKA Nina | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.12.2008 | |
3. | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 | |
4. | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 | |
5. | Neumann Maja | POLONIA 1912 LESZNO | 02.03.2008 | |
6. | Bogacka Emilia | POLONIA 1912 LESZNO | 27.06.2008 | |
7. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 | |
8. | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 | |
9. | Jaskólska Nina | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.2008 | |
10. | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 | |
11. | WILKOWSKA Marianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.09.2009 | |
12. | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 | |
13. | Królak Lena | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.06.2009 | |
14. | Ostrowska Weronika | UKS FENIKS JABŁONNA | 24.10.2009 | |
15. | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 | |
16. | KOZAK Maja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.03.2009 | |
17. | Kowalewska Jagoda | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.12.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Wiśnik Florentyna | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | wyeliminowano |
- | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 | wyeliminowano |
- | KOZAK Maja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.03.2009 | wyeliminowano |
- | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 | wyeliminowano |
- | Ostrowska Weronika | UKS FENIKS JABŁONNA | 24.10.2009 | wyeliminowano |
- | Królak Lena | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.06.2009 | wyeliminowano |
- | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 | wyeliminowano |
- | WILKOWSKA Marianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.09.2009 | wyeliminowano |
- | Jaskólska Nina | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.2008 | wyeliminowano |
- | LEWANDOWSKA Nina | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.12.2008 | wyeliminowano |
- | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 | wyeliminowano |
- | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 | wyeliminowano |
- | Bogacka Emilia | POLONIA 1912 LESZNO | 27.06.2008 | wyeliminowano |
- | Neumann Maja | POLONIA 1912 LESZNO | 02.03.2008 | wyeliminowano |
- | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 | wyeliminowano |
- | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 | wyeliminowano |
- | Kowalewska Jagoda | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.12.2008 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Wiśnik Florentyna | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
- | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 |
- | KOZAK Maja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.03.2009 |
- | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 |
- | Ostrowska Weronika | UKS FENIKS JABŁONNA | 24.10.2009 |
- | Królak Lena | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.06.2009 |
- | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 |
- | WILKOWSKA Marianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.09.2009 |
- | Jaskólska Nina | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.2008 |
- | LEWANDOWSKA Nina | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.12.2008 |
- | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 |
- | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
- | Bogacka Emilia | POLONIA 1912 LESZNO | 27.06.2008 |
- | Neumann Maja | POLONIA 1912 LESZNO | 02.03.2008 |
- | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 |
- | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 |
- | Kowalewska Jagoda | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.12.2008 |