Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn - Szczecin 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk Adamczyk 25 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Mikołaj ADAMCZYK 53 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
3. Mateusz Antkiewicz 2 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
4. Maciej BIELEC 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
5. Paweł BOROŃ 44 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
6. Michał Brodowicz 56 AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
7. Jan BRZEZOWSKI 45 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
8. Karol Budek 14 KKS KRAKÓW 08.07.1996
9. Mateusz Chojnecki 55 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
10. Kasper Chyrek 32 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
11. Jakub Cieślik 23 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
12. Przemysław Cnotalski 69 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
13. Grzegorz CZECHOWSKI 43 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
14. Jacek Czudak 62 AKS MIKOŁÓW 10.03.1999
15. Stanisław Dziura 17 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
16. Ireneusz FILEK 36 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
17. Felix FRAŚ 24 AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
18. Jerzy GIEDROJĆ 75 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
19. Michał Gładyszczak 46 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
20. Andrii GUMENIUK 66 Ukraina 01.01.0001
21. Baris GUR 57 KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
22. Kamil Huwer 19 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
23. Ryszard Kałuziński 61 RMKS RYBNIK 01.09.1999
24. Piotr KAPAŁA 31 PIAST GLIWICE 06.01.1997
25. Augustyn Kapias 33 RMKS RYBNIK 14.01.2005
26. Jan Kardaszewicz 10 KS AGH Kraków 23.09.2001
27. Nuri Keshk 50 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
28. Kostyantyn Khadzhynov 29 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
29. Ryszard KIERSZNICKI 72 MKS KUSY SZCZECIN 14.10.1993
30. Jonasz Klek 60 MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
31. Hubert KLUGHARDT 34 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
32. Paweł KLYTTA 28 PIAST GLIWICE 28.01.2005
33. Wojciech KOLAŃCZYK 7 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
34. Albert Konikowski 73 MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
35. Przemysław Korona-Trzebski 42 KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
36. Maciej Kotusiewicz 58 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
37. Mariusz KRZEMIŃSKI 37 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
38. Bartosz Kuźnik 70 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
39. Emilia MIKITA 67 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
40. Wojciech LUBIENIECKI 3 KS AGH Kraków 08.12.1999
41. Christos MANGUDIS 74 UKS SzachMat 28.03.2006
42. Wojciech MARCZAK 38 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
43. Damian Michalak 64 PIAST GLIWICE 04.04.1999
44. Piotr Migas 22 PIAST GLIWICE 13.04.2002
45. Michał Mróz 68 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
46. Karol NOGANOWICZ 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
47. Mateusz Nycz 5 PIAST GLIWICE 11.02.1989
48. Szymon OGONOWSKI 47 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
49. Michał OPAŁKA 15 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
50. Jan PAKUŁA 39 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
51. Łukasz Parafiniuk 41 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
52. Czcibor Partyka 51 PIAST GLIWICE 30.05.2005
53. Mikołaj RADOSZ 26 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
54. Illya RUSIN 59 AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
55. Wojciech Rzyczniak 27 PIAST GLIWICE 26.05.2004
56. Jakub Sieradzan 63 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
57. Jan Socha 8 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
58. Antoni Socha 11 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
59. Dominik Sojka 49 RMKS RYBNIK 02.12.2002
60. Adam Sojka 54 RMKS RYBNIK 20.12.2005
61. Aleksander STASZULONEK 13 PIAST GLIWICE 15.09.1993
62. Wiktor Strączyński 35 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
63. Bartłomiej SZURLEJ 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
64. Maciej SZURLEJ 40 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
65. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 65 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
66. Piotr Urban 16 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
67. Paweł Urban 30 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
68. Szymon WALKOWIAK 48 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
69. Wiktor Wałach 20 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
70. Tomasz Wąsiewicz 71 RMKS RYBNIK 21.07.1999
71. Jan Wenglarczyk 12 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
72. Mikołaj WESOŁOWSKI 21 PIAST GLIWICE 23.09.2004
73. Tomasz WITOSŁAWSKI 18 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
74. Radosław Zawrotniak 1 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
2. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
2. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
4. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
4. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
6. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
7. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
8. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
9. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
10. Andrii GUMENIUK Ukraina 01.01.0001 zakwalifikowano
11. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
12. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
13. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
14. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995 zakwalifikowano
15. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
15. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
17. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
18. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
19. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988 zakwalifikowano
20. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
21. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
22. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
22. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
24. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
25. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
25. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
27. Illya RUSIN AZS AWF KATOWICE 08.02.2005 zakwalifikowano
28. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
29. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
30. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993 zakwalifikowano
31. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
32. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
33. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
34. Michał Brodowicz AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005 zakwalifikowano
35. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
36. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
37. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
37. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 zakwalifikowano
39. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962 zakwalifikowano
40. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
40. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
42. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976 zakwalifikowano
43. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
44. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
45. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
46. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
47. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
48. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
49. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
50. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
51. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
52. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
53. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
54. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
54. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
56. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
57. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
58. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988 zakwalifikowano
59. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
60. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
61. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 wyeliminowano
62. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 wyeliminowano
63. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 wyeliminowano
64. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 wyeliminowano
65. Jacek Czudak AKS MIKOŁÓW 10.03.1999 wyeliminowano
66. Christos MANGUDIS UKS SzachMat 28.03.2006 wyeliminowano
67. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 wyeliminowano
68. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 wyeliminowano
68. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 wyeliminowano
70. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
71. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 wyeliminowano
72. Emilia MIKITA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005 wyeliminowano
72. Ryszard KIERSZNICKI MKS KUSY SZCZECIN 14.10.1993 wyeliminowano
74. Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
2. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
3. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
5. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
6. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
7. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
8. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
9. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
10. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
11. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
12. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
13. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
14. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
15. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
16. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
17. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
18. Andrii GUMENIUK Ukraina 01.01.0001
19. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
20. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
21. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
22. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
23. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
24. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
25. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
26. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
27. Illya RUSIN AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
28. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
29. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
30. Michał Brodowicz AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
31. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
32. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
33. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
34. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
35. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
36. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
37. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
38. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
38. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
40. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
41. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
41. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
43. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
44. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
45. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
46. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
47. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
48. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
49. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
50. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
51. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
52. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
53. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
54. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
54. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
56. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
57. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
58. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
59. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
60. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
61. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
62. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
63. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
64. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
65. Jacek Czudak AKS MIKOŁÓW 10.03.1999
66. Christos MANGUDIS UKS SzachMat 28.03.2006
67. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
68. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
68. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
70. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
71. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
72. Emilia MIKITA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
72. Ryszard KIERSZNICKI MKS KUSY SZCZECIN 14.10.1993
74. Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy