Nazwa: Puchar Ziem Północnych - szpada dziewcząt (roczniki 2011-2012)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.11.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bednarska Helena | 30 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.11.2012 |
2. | BIRKENFELD SONIA | 27 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 |
3. | Celmer Zuzanna | 16 | TORUŃ - RIPOSTA | 02.08.2011 |
4. | Chłapek Dorota | 17 | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 |
5. | Cymer Lena | 26 | TORUŃ - RIPOSTA | 30.06.2012 |
6. | Dębska Julia | 15 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.06.2012 |
7. | Dolecka Kamila | 4 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 |
8. | Gładyszczak Liliana | 12 | PKSZERM WARSZAWA | 05.11.2012 |
9. | Gorzycka Matylda | 13 | TORUŃ - RIPOSTA | 01.09.2012 |
10. | Hajkowska Aleksandra | 3 | UKS START OPOLE | 31.01.2011 |
11. | Jankowska Gaja | 11 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.03.2012 |
12. | Janosz Maja | 28 | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.09.2011 |
13. | Kowalska Aleksandra | 2 | PIAST GLIWICE | 05.04.2012 |
14. | Kubik Kornelia | 5 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.02.2012 |
15. | Mazur Magdalena | 23 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.07.2012 |
16. | MILIŃSKA ZUZANNA | 25 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 09.07.2012 |
17. | Nogaj ZUZANNA | 6 | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 |
18. | Otremba Konstancja | 29 | TORUŃ - RIPOSTA | 08.11.2012 |
19. | Papaj Amelia | 20 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 09.11.2011 |
20. | Piejko Amelia | 9 | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 |
21. | Posadzy Marianna | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2012 |
22. | Różyńska Zofia | 21 | TORUŃ - RIPOSTA | 02.07.2012 |
23. | Sowińska Agata | 22 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.09.2012 |
24. | Spirka Alicja | 33 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.02.2011 |
25. | STASIAK Julia | 31 | WARTA ŚREM | 04.11.2011 |
26. | STUŁKOWSKA ANNA | 19 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.07.2012 |
27. | Stusińska Oliwia | 14 | TORUŃ - RIPOSTA | 05.11.2012 |
28. | Szczekocka Liliana | 32 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.09.2012 |
29. | Szczurowska Hanna | 1 | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 |
30. | Szydłowska Maria | 7 | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 |
31. | Szymańska Alicja | 10 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.12.2012 |
32. | Świdzińska Maria | 8 | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 |
33. | Zarzycka Weronika | 24 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.03.2012 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Szczurowska Hanna | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 | zakwalifikowano |
2. | Kowalska Aleksandra | PIAST GLIWICE | 05.04.2012 | zakwalifikowano |
3. | Nogaj ZUZANNA | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 | zakwalifikowano |
4. | Dębska Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.06.2012 | zakwalifikowano |
5. | Hajkowska Aleksandra | UKS START OPOLE | 31.01.2011 | zakwalifikowano |
6. | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 | zakwalifikowano |
7. | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 | zakwalifikowano |
8. | Cymer Lena | TORUŃ - RIPOSTA | 30.06.2012 | zakwalifikowano |
9. | Piejko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 | zakwalifikowano |
10. | Janosz Maja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.09.2011 | zakwalifikowano |
11. | Bednarska Helena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.11.2012 | zakwalifikowano |
12. | Jankowska Gaja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.03.2012 | zakwalifikowano |
13. | Dolecka Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 | zakwalifikowano |
14. | STUŁKOWSKA ANNA | MKS KUSY SZCZECIN | 08.07.2012 | zakwalifikowano |
15. | Gładyszczak Liliana | PKSZERM WARSZAWA | 05.11.2012 | zakwalifikowano |
16. | Sowińska Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.09.2012 | zakwalifikowano |
17. | Gorzycka Matylda | TORUŃ - RIPOSTA | 01.09.2012 | zakwalifikowano |
18. | Celmer Zuzanna | TORUŃ - RIPOSTA | 02.08.2011 | zakwalifikowano |
19. | Kubik Kornelia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.02.2012 | zakwalifikowano |
20. | Otremba Konstancja | TORUŃ - RIPOSTA | 08.11.2012 | zakwalifikowano |
21. | Spirka Alicja | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.02.2011 | zakwalifikowano |
22. | STASIAK Julia | WARTA ŚREM | 04.11.2011 | zakwalifikowano |
23. | Różyńska Zofia | TORUŃ - RIPOSTA | 02.07.2012 | zakwalifikowano |
24. | Papaj Amelia | UKS GRYFEK SZCZECIN | 09.11.2011 | zakwalifikowano |
25. | Zarzycka Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.03.2012 | zakwalifikowano |
26. | Chłapek Dorota | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 | zakwalifikowano |
27. | BIRKENFELD SONIA | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 | zakwalifikowano |
28. | Stusińska Oliwia | TORUŃ - RIPOSTA | 05.11.2012 | zakwalifikowano |
28. | MILIŃSKA ZUZANNA | UKS GRYFEK SZCZECIN | 09.07.2012 | zakwalifikowano |
30. | Szymańska Alicja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.12.2012 | zakwalifikowano |
31. | Mazur Magdalena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.07.2012 | zakwalifikowano |
32. | Posadzy Marianna | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2012 | zakwalifikowano |
33. | Szczekocka Liliana | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.09.2012 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 |
2. | Szczurowska Hanna | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 |
3. | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 |
3. | Hajkowska Aleksandra | UKS START OPOLE | 31.01.2011 |
5. | Kowalska Aleksandra | PIAST GLIWICE | 05.04.2012 |
6. | Nogaj ZUZANNA | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 |
7. | Dębska Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.06.2012 |
8. | Cymer Lena | TORUŃ - RIPOSTA | 30.06.2012 |
9. | Piejko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 |
10. | Janosz Maja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.09.2011 |
11. | Bednarska Helena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.11.2012 |
12. | Dolecka Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 |
13. | Gładyszczak Liliana | PKSZERM WARSZAWA | 05.11.2012 |
14. | Gorzycka Matylda | TORUŃ - RIPOSTA | 01.09.2012 |
15. | Kubik Kornelia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.02.2012 |
16. | Spirka Alicja | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.02.2011 |
17. | Jankowska Gaja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.03.2012 |
18. | STUŁKOWSKA ANNA | MKS KUSY SZCZECIN | 08.07.2012 |
19. | Sowińska Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.09.2012 |
20. | Celmer Zuzanna | TORUŃ - RIPOSTA | 02.08.2011 |
21. | Otremba Konstancja | TORUŃ - RIPOSTA | 08.11.2012 |
22. | STASIAK Julia | WARTA ŚREM | 04.11.2011 |
23. | Różyńska Zofia | TORUŃ - RIPOSTA | 02.07.2012 |
24. | Papaj Amelia | UKS GRYFEK SZCZECIN | 09.11.2011 |
25. | Zarzycka Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.03.2012 |
26. | Chłapek Dorota | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 |
27. | BIRKENFELD SONIA | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 |
28. | MILIŃSKA ZUZANNA | UKS GRYFEK SZCZECIN | 09.07.2012 |
28. | Stusińska Oliwia | TORUŃ - RIPOSTA | 05.11.2012 |
30. | Szymańska Alicja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.12.2012 |
31. | Mazur Magdalena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.07.2012 |
32. | Posadzy Marianna | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2012 |
33. | Szczekocka Liliana | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.09.2012 |