Turniej

Nazwa: I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie dziewcząt indywidualnie (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.11.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
2. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
3. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
4. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
5. Gawior Emilia KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
6. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
7. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
8. Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
9. Smerczek Karolina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
10. Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
11. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
12. Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
13. Malina Hanna AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007
14. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
15. Śmigielska Lena WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.03.2007

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 wyeliminowano
- Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Gawior Emilia KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
- Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008 wyeliminowano
- Smerczek Karolina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano
- Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Malina Hanna AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007 wyeliminowano
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 wyeliminowano
- Śmigielska Lena WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.03.2007 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
- Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
- Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Gawior Emilia KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
- Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
- Smerczek Karolina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
- Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Malina Hanna AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
- Śmigielska Lena WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.03.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content