Turniej

Nazwa: I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie dziewcząt indywidualnie (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
2. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
3. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
4. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
5. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
6. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
7. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
8. Kornelia Siejek KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
9. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
10. Hanna Zaklika Fencing Team Opole 25.11.2008
11. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
12. Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
13. Hanna Malina AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007
14. Kinga Murdzek AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
15. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 wyeliminowano
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
- Kornelia Siejek KS OLIMP LUBIN 10.09.2008 wyeliminowano
- Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano
- Hanna Zaklika Fencing Team Opole 25.11.2008 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Hanna Malina AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007 wyeliminowano
- Kinga Murdzek AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 wyeliminowano
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
- Kinga Murdzek AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
- Hanna Malina AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Hanna Zaklika Fencing Team Opole 25.11.2008
- Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
- Kornelia Siejek KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
- Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy