Nazwa: IX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt (roczniki 2011 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.12.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Niedziałek Hanna | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 09.01.2011 | |
2. | Flaszak Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.04.2012 | |
3. | Kukawka Nela | UKS SZABLA BRZOZA | 01.06.2011 | |
4. | Górska Marcelina | UKS SZABLA BRZOZA | 20.05.2013 | |
5. | Burenkow Pola | UKS SZABLA BRZOZA | 18.09.2013 | |
6. | Górska Kinga | UKS SZABLA BRZOZA | 18.09.2015 | |
7. | Harhala Amelia | KKSZ KONIN | 30.01.2012 | |
8. | Czerebiej Róża | UKS SZABLA BRZOZA | 18.07.2011 | |
9. | BACHÓRZ LILIANA | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.09.2012 | |
10. | Stefaniak Lena | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.11.2012 | |
11. | FLOREK ANTONINA | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.06.2012 | |
12. | Cybulska Małgorzata | KKSZ KONIN | 23.09.2012 | |
13. | Smug AMELIA | KKSZ KONIN | 22.08.2012 | |
14. | Dziubczyńska Maja | KKSZ KONIN | 23.07.2012 | |
15. | Bryl Natalia | KKSZ KONIN | 14.08.2012 | |
16. | Roguszka Wiktoria | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.04.2011 | |
17. | Tykwińska Dominika | UKS SZABLA BRZOZA | 30.06.2011 | |
18. | Ostrowska Hanna | KKSZ KONIN | 15.11.2012 | |
19. | Kałużna Zuzanna | KKSZ KONIN | 31.05.2012 | |
20. | Powietrzyńska Roksana | KKSZ KONIN | 02.06.2012 | |
21. | Kubisztal Kornelia | KKSZ KONIN | 05.12.2012 | |
22. | Rogoża Natalia | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 15.11.2013 | |
23. | KONOPKA ZOFIA | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 20.08.2011 | |
24. | MICHALSKA LILIANA | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.01.2011 | |
25. | Zakrzewska Anna | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.08.2011 | |
26. | Kaźmierowska Alicja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.06.2012 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Niedziałek Hanna | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 09.01.2011 | wyeliminowano |
- | Bryl Natalia | KKSZ KONIN | 14.08.2012 | wyeliminowano |
- | Zakrzewska Anna | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.08.2011 | wyeliminowano |
- | MICHALSKA LILIANA | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.01.2011 | wyeliminowano |
- | KONOPKA ZOFIA | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 20.08.2011 | wyeliminowano |
- | Rogoża Natalia | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 15.11.2013 | wyeliminowano |
- | Kubisztal Kornelia | KKSZ KONIN | 05.12.2012 | wyeliminowano |
- | Powietrzyńska Roksana | KKSZ KONIN | 02.06.2012 | wyeliminowano |
- | Kałużna Zuzanna | KKSZ KONIN | 31.05.2012 | wyeliminowano |
- | Ostrowska Hanna | KKSZ KONIN | 15.11.2012 | wyeliminowano |
- | Tykwińska Dominika | UKS SZABLA BRZOZA | 30.06.2011 | wyeliminowano |
- | Roguszka Wiktoria | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.04.2011 | wyeliminowano |
- | Dziubczyńska Maja | KKSZ KONIN | 23.07.2012 | wyeliminowano |
- | Flaszak Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.04.2012 | wyeliminowano |
- | Smug AMELIA | KKSZ KONIN | 22.08.2012 | wyeliminowano |
- | Cybulska Małgorzata | KKSZ KONIN | 23.09.2012 | wyeliminowano |
- | FLOREK ANTONINA | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.06.2012 | wyeliminowano |
- | Stefaniak Lena | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.11.2012 | wyeliminowano |
- | BACHÓRZ LILIANA | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.09.2012 | wyeliminowano |
- | Czerebiej Róża | UKS SZABLA BRZOZA | 18.07.2011 | wyeliminowano |
- | Harhala Amelia | KKSZ KONIN | 30.01.2012 | wyeliminowano |
- | Górska Kinga | UKS SZABLA BRZOZA | 18.09.2015 | wyeliminowano |
- | Burenkow Pola | UKS SZABLA BRZOZA | 18.09.2013 | wyeliminowano |
- | Górska Marcelina | UKS SZABLA BRZOZA | 20.05.2013 | wyeliminowano |
- | Kukawka Nela | UKS SZABLA BRZOZA | 01.06.2011 | wyeliminowano |
- | Kaźmierowska Alicja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.06.2012 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Niedziałek Hanna | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 09.01.2011 |
- | Bryl Natalia | KKSZ KONIN | 14.08.2012 |
- | Zakrzewska Anna | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.08.2011 |
- | MICHALSKA LILIANA | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.01.2011 |
- | KONOPKA ZOFIA | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 20.08.2011 |
- | Rogoża Natalia | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 15.11.2013 |
- | Kubisztal Kornelia | KKSZ KONIN | 05.12.2012 |
- | Powietrzyńska Roksana | KKSZ KONIN | 02.06.2012 |
- | Kałużna Zuzanna | KKSZ KONIN | 31.05.2012 |
- | Ostrowska Hanna | KKSZ KONIN | 15.11.2012 |
- | Tykwińska Dominika | UKS SZABLA BRZOZA | 30.06.2011 |
- | Roguszka Wiktoria | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.04.2011 |
- | Dziubczyńska Maja | KKSZ KONIN | 23.07.2012 |
- | Flaszak Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.04.2012 |
- | Smug AMELIA | KKSZ KONIN | 22.08.2012 |
- | Cybulska Małgorzata | KKSZ KONIN | 23.09.2012 |
- | FLOREK ANTONINA | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.06.2012 |
- | Stefaniak Lena | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.11.2012 |
- | BACHÓRZ LILIANA | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.09.2012 |
- | Czerebiej Róża | UKS SZABLA BRZOZA | 18.07.2011 |
- | Harhala Amelia | KKSZ KONIN | 30.01.2012 |
- | Górska Kinga | UKS SZABLA BRZOZA | 18.09.2015 |
- | Burenkow Pola | UKS SZABLA BRZOZA | 18.09.2013 |
- | Górska Marcelina | UKS SZABLA BRZOZA | 20.05.2013 |
- | Kukawka Nela | UKS SZABLA BRZOZA | 01.06.2011 |
- | Kaźmierowska Alicja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.06.2012 |