Nazwa: IX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli chłopców (roczniki 2011 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.12.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Wójcik Antoni | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 27.09.2011 | |
2. | Ruszkowski Marcin | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 19.05.2011 | |
3. | Koszela Szymon | KKSZ KONIN | 22.08.2011 | |
4. | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 | |
5. | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 | |
6. | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | |
7. | JANOWIAK SEBASTIAN | UKS SZABLA BRZOZA | 06.05.2013 | |
8. | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | |
9. | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 | |
10. | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | |
11. | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 | |
12. | Bartkowiak Maciej | KKSZ KONIN | 11.10.2012 | |
13. | Polowczyk Antoni | KKSZ KONIN | 20.09.2012 | |
14. | Krych Dominik | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.05.2013 | |
15. | Wardowski Szymon | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.10.2011 | |
16. | Zimnicki Ryszard | KKSZ KONIN | 20.02.2012 | |
17. | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 | |
18. | Wątorowski Adrian | UKS SZABLA BRZOZA | 18.10.2012 | |
19. | Pilarz Tymon | KKSZ KONIN | 27.07.2012 | |
20. | WOŹNIAK JAKUB | KKSZ KONIN | 05.05.2012 | |
21. | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 | |
22. | Moulouangou Félix | KKSZ KONIN | 15.11.2012 | |
23. | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 | |
24. | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 | |
25. | Wiśniewski Aleksander | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 16.08.2011 | |
26. | Balcer Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2011 | |
27. | Skrobała Marcin | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.04.2011 | |
28. | Klimek Miłosz | KKSZ KONIN | 23.03.2012 | |
29. | Peska Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.10.2012 | |
30. | Wendzich Benjamin | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 18.11.2013 | |
31. | Sadowski Filip | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 15.12.2011 | |
32. | SADŻUGA KSAWERY | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 03.08.2012 | |
33. | Jakończuk Rafał | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 04.07.2012 | |
34. | GRONOSTAJSKI KACPER | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2012 | |
35. | Majewski Marcel | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 19.08.2012 | |
36. | Nowicki Yaromir | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.02.2011 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Wójcik Antoni | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 27.09.2011 | wyeliminowano |
- | Klimek Miłosz | KKSZ KONIN | 23.03.2012 | wyeliminowano |
- | Moulouangou Félix | KKSZ KONIN | 15.11.2012 | wyeliminowano |
- | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 | wyeliminowano |
- | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 | wyeliminowano |
- | Wiśniewski Aleksander | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 16.08.2011 | wyeliminowano |
- | Balcer Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2011 | wyeliminowano |
- | Skrobała Marcin | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.04.2011 | wyeliminowano |
- | Peska Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.10.2012 | wyeliminowano |
- | WOŹNIAK JAKUB | KKSZ KONIN | 05.05.2012 | wyeliminowano |
- | Wendzich Benjamin | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 18.11.2013 | wyeliminowano |
- | Sadowski Filip | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 15.12.2011 | wyeliminowano |
- | SADŻUGA KSAWERY | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 03.08.2012 | wyeliminowano |
- | Jakończuk Rafał | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 04.07.2012 | wyeliminowano |
- | GRONOSTAJSKI KACPER | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2012 | wyeliminowano |
- | Majewski Marcel | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 19.08.2012 | wyeliminowano |
- | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 | wyeliminowano |
- | Pilarz Tymon | KKSZ KONIN | 27.07.2012 | wyeliminowano |
- | Ruszkowski Marcin | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 19.05.2011 | wyeliminowano |
- | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 | wyeliminowano |
- | Koszela Szymon | KKSZ KONIN | 22.08.2011 | wyeliminowano |
- | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | wyeliminowano |
- | JANOWIAK SEBASTIAN | UKS SZABLA BRZOZA | 06.05.2013 | wyeliminowano |
- | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | wyeliminowano |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | wyeliminowano |
- | Wątorowski Adrian | UKS SZABLA BRZOZA | 18.10.2012 | wyeliminowano |
- | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 | wyeliminowano |
- | Bartkowiak Maciej | KKSZ KONIN | 11.10.2012 | wyeliminowano |
- | Polowczyk Antoni | KKSZ KONIN | 20.09.2012 | wyeliminowano |
- | Krych Dominik | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.05.2013 | wyeliminowano |
- | Wardowski Szymon | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.10.2011 | wyeliminowano |
- | Zimnicki Ryszard | KKSZ KONIN | 20.02.2012 | wyeliminowano |
- | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 | wyeliminowano |
- | Nowicki Yaromir | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.02.2011 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Wójcik Antoni | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 27.09.2011 |
- | Klimek Miłosz | KKSZ KONIN | 23.03.2012 |
- | Moulouangou Félix | KKSZ KONIN | 15.11.2012 |
- | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 |
- | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 |
- | Wiśniewski Aleksander | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 16.08.2011 |
- | Balcer Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2011 |
- | Skrobała Marcin | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.04.2011 |
- | Peska Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.10.2012 |
- | WOŹNIAK JAKUB | KKSZ KONIN | 05.05.2012 |
- | Wendzich Benjamin | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 18.11.2013 |
- | Sadowski Filip | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 15.12.2011 |
- | SADŻUGA KSAWERY | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 03.08.2012 |
- | Jakończuk Rafał | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 04.07.2012 |
- | GRONOSTAJSKI KACPER | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2012 |
- | Majewski Marcel | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 19.08.2012 |
- | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 |
- | Pilarz Tymon | KKSZ KONIN | 27.07.2012 |
- | Ruszkowski Marcin | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 19.05.2011 |
- | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 |
- | Koszela Szymon | KKSZ KONIN | 22.08.2011 |
- | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 |
- | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 |
- | JANOWIAK SEBASTIAN | UKS SZABLA BRZOZA | 06.05.2013 |
- | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 |
- | Wątorowski Adrian | UKS SZABLA BRZOZA | 18.10.2012 |
- | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 |
- | Bartkowiak Maciej | KKSZ KONIN | 11.10.2012 |
- | Polowczyk Antoni | KKSZ KONIN | 20.09.2012 |
- | Krych Dominik | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.05.2013 |
- | Wardowski Szymon | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.10.2011 |
- | Zimnicki Ryszard | KKSZ KONIN | 20.02.2012 |
- | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 |
- | Nowicki Yaromir | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.02.2011 |