Nazwa: Puchar Świata juniorów w szabli mężczyzn - Sosnowiec 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.12.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 | |
2. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | |
3. | DĄBROWSKI Antoni | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 | |
4. | DENKIEWICZ Aleksander | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | |
5. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 | |
6. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 | |
7. | Marker Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 | |
8. | Kutek Konstanty | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.08.2004 | |
9. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 | |
10. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 | |
11. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 | |
12. | MALCER Kacper | KKSZ KONIN | 13.01.2006 | |
13. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 | |
14. | OBNISKI Bartłomiej | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.02.2005 | |
15. | Fiedorowicz Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 | |
16. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
- | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | zakwalifikowano |
- | DĄBROWSKI Antoni | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 | zakwalifikowano |
- | DENKIEWICZ Aleksander | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
- | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 | zakwalifikowano |
- | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 | zakwalifikowano |
- | Marker Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 | zakwalifikowano |
- | Kutek Konstanty | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.08.2004 | zakwalifikowano |
- | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 | zakwalifikowano |
- | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 | zakwalifikowano |
- | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 | zakwalifikowano |
- | MALCER Kacper | KKSZ KONIN | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
- | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
- | OBNISKI Bartłomiej | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.02.2005 | zakwalifikowano |
- | Fiedorowicz Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 | zakwalifikowano |
- | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
8. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 |
54. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
84. | DĄBROWSKI Antoni | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 |
87. | DENKIEWICZ Aleksander | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
113. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 |
121. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 |
125. | Marker Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 |
127. | Kutek Konstanty | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.08.2004 |
132. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 |
134. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 |
147. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
161. | MALCER Kacper | KKSZ KONIN | 13.01.2006 |
164. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
167. | OBNISKI Bartłomiej | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.02.2005 |
169. | Fiedorowicz Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 |
172. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |