Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka - szpada chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
2. Ziajowski Aleksander PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
3. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
4. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
5. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
6. Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
7. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
8. Madej Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
9. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
10. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
11. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
12. Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
13. Grabowski Franciszek PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
14. Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
15. STARSKI Kacper KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
16. STARSKI Filip KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
17. Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
18. Piekarski Dawid KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008
19. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
20. Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
21. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
22. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
23. Kupiec Szymon Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2008
24. Klubkowski Adrian FENCING TEAM OPOLE 07.08.2006
25. Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
26. CHODKOWSKI IGOR PKSZERM WARSZAWA 06.06.2008
27. Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
28. Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
29. Lubryka Stanisław KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
30. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
31. Salamon Adam AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
32. Trepczyk Krystian KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.02.2007

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 wyeliminowano
- Piekarski Dawid KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008 wyeliminowano
- Salamon Adam AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008 wyeliminowano
- LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008 wyeliminowano
- Lubryka Stanisław KS OLIMP LUBIN 31.05.2008 wyeliminowano
- Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006 wyeliminowano
- Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
- CHODKOWSKI IGOR PKSZERM WARSZAWA 06.06.2008 wyeliminowano
- Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007 wyeliminowano
- Klubkowski Adrian FENCING TEAM OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Kupiec Szymon Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2008 wyeliminowano
- SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 wyeliminowano
- Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 wyeliminowano
- Ziajowski Aleksander PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 wyeliminowano
- STARSKI Filip KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- STARSKI Kacper KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007 wyeliminowano
- Grabowski Franciszek PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 wyeliminowano
- Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008 wyeliminowano
- Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 wyeliminowano
- WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Madej Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 wyeliminowano
- ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 wyeliminowano
- Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
- Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 wyeliminowano
- Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 wyeliminowano
- WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 wyeliminowano
- Trepczyk Krystian KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.02.2007 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
- Piekarski Dawid KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008
- Salamon Adam AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
- LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
- Lubryka Stanisław KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
- Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
- Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
- CHODKOWSKI IGOR PKSZERM WARSZAWA 06.06.2008
- Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
- Klubkowski Adrian FENCING TEAM OPOLE 07.08.2006
- Kupiec Szymon Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2008
- SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
- Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
- Ziajowski Aleksander PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
- STARSKI Filip KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
- STARSKI Kacper KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
- Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
- Grabowski Franciszek PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
- Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
- Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
- WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Madej Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
- ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
- Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
- Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
- Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
- WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
- Trepczyk Krystian KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.02.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content