Nazwa: Rybnik Cup - Szpada dziewcząt (roczniki 2011-2012)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bednarska Milena | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.01.2012 |
2. | BIAŁEK LAURA | 34 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.10.2011 |
3. | BIRKENFELD SONIA | 30 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 |
4. | Chłapek Dorota | 25 | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 |
5. | Dawidiuk Klaudia | 19 | RMKS RYBNIK | 21.02.2012 |
6. | Dębska Julia | 20 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.06.2012 |
7. | Dolecka Kamila | 13 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 |
8. | Drushliak Daria | 47 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.12.2011 |
9. | Filipowicz Natalia | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 18.07.2011 |
10. | Fomenko Mariia | 40 | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2012 |
11. | FRANCUZ Natalia | 33 | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.02.2011 |
12. | Gadocha Natasza | 14 | UKS VICTORIA GAJ | 31.10.2011 |
13. | Golicz Hanna | 17 | TS Sokolnia Chorzów | 14.01.2011 |
14. | Grzyb Weronika | 36 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.02.2012 |
15. | Hajkowska Aleksandra | 5 | UKS START OPOLE | 31.01.2011 |
16. | Jafernik Kaja | 38 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2012 |
17. | Jankowska Gaja | 21 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.03.2012 |
18. | Jendryś Zofia | 12 | PIAST GLIWICE | 14.04.2011 |
19. | Klaper Łucja | 4 | KKS KRAKÓW | 23.01.2011 |
20. | Kłobusek Zuzanna | 29 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.05.2012 |
21. | Kubik Kornelia | 8 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.02.2012 |
22. | Kupiec Hanna | 18 | TKS | 22.11.2011 |
23. | Kurnel Julia | 41 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2012 |
24. | Kwater Milena | 49 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 01.07.2011 |
25. | Ladyka Marta | 48 | TPSZ RYBNIK | 02.01.2011 |
26. | Lenart Hanna | 27 | MUSZKIETER GLIWICE | 26.07.2012 |
27. | Makowska Alicja | 44 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.07.2012 |
28. | MICHEL DAGMARA | 39 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2011 |
29. | Niedobecka Liliana | 7 | RMKS RYBNIK | 30.06.2011 |
30. | Nogaj ZUZANNA | 9 | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 |
31. | Pakosz Hanna | 32 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.06.2012 |
32. | Pastor Monika | 42 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.2012 |
33. | Petit Emma | 22 | UKS VICTORIA GAJ | 28.07.2011 |
34. | Piejko Amelia | 15 | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 |
35. | Pilch Liliana | 23 | UKS START OPOLE | 21.06.2011 |
36. | Rogacka Julia | 31 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 03.05.2012 |
37. | Rolle Julia | 37 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.02.2012 |
38. | Skoryna Melaniia | 46 | BTS BYTOM | 16.06.2011 |
39. | Sowińska Agata | 26 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.09.2012 |
40. | Strzebinczyk Laura | 10 | RMKS RYBNIK | 10.05.2011 |
41. | Suchanek Oliwia | 43 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.07.2012 |
42. | Szatkowska Emilia | 35 | KS OLIMP LUBIN | 28.06.2011 |
43. | Szczurowska Hanna | 1 | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 |
44. | Szydłowska Maria | 3 | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 |
45. | Szymula Alicja | 11 | UKS START OPOLE | 02.07.2012 |
46. | Świdzińska Maria | 6 | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 |
47. | Świt Alicja | 2 | PIAST GLIWICE | 12.03.2011 |
48. | Tkaczyk Wiktoria | 45 | MKS GRYF MIELEC | 30.09.2011 |
49. | Zarzycka Weronika | 28 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.03.2012 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Szczurowska Hanna | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 | zakwalifikowano |
2. | Nogaj ZUZANNA | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 | zakwalifikowano |
3. | Niedobecka Liliana | RMKS RYBNIK | 30.06.2011 | zakwalifikowano |
4. | Klaper Łucja | KKS KRAKÓW | 23.01.2011 | zakwalifikowano |
5. | Lenart Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 26.07.2012 | zakwalifikowano |
6. | Golicz Hanna | TS Sokolnia Chorzów | 14.01.2011 | zakwalifikowano |
7. | Kupiec Hanna | TKS | 22.11.2011 | zakwalifikowano |
8. | Filipowicz Natalia | KSz WARSZAWIANKA | 18.07.2011 | zakwalifikowano |
9. | Kubik Kornelia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.02.2012 | zakwalifikowano |
10. | Dolecka Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 | zakwalifikowano |
11. | Gadocha Natasza | UKS VICTORIA GAJ | 31.10.2011 | zakwalifikowano |
12. | Dębska Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.06.2012 | zakwalifikowano |
13. | Bednarska Milena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.01.2012 | zakwalifikowano |
14. | Piejko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 | zakwalifikowano |
15. | Pakosz Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.06.2012 | zakwalifikowano |
16. | Świt Alicja | PIAST GLIWICE | 12.03.2011 | zakwalifikowano |
17. | Strzebinczyk Laura | RMKS RYBNIK | 10.05.2011 | zakwalifikowano |
18. | Hajkowska Aleksandra | UKS START OPOLE | 31.01.2011 | zakwalifikowano |
19. | Jendryś Zofia | PIAST GLIWICE | 14.04.2011 | zakwalifikowano |
20. | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 | zakwalifikowano |
21. | Jankowska Gaja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.03.2012 | zakwalifikowano |
22. | Kwater Milena | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 01.07.2011 | zakwalifikowano |
23. | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 | zakwalifikowano |
24. | FRANCUZ Natalia | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.02.2011 | zakwalifikowano |
25. | Szymula Alicja | UKS START OPOLE | 02.07.2012 | zakwalifikowano |
26. | Petit Emma | UKS VICTORIA GAJ | 28.07.2011 | zakwalifikowano |
27. | Skoryna Melaniia | BTS BYTOM | 16.06.2011 | zakwalifikowano |
28. | Tkaczyk Wiktoria | MKS GRYF MIELEC | 30.09.2011 | zakwalifikowano |
29. | Dawidiuk Klaudia | RMKS RYBNIK | 21.02.2012 | zakwalifikowano |
30. | Rolle Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.02.2012 | zakwalifikowano |
31. | Pilch Liliana | UKS START OPOLE | 21.06.2011 | zakwalifikowano |
32. | Sowińska Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.09.2012 | zakwalifikowano |
33. | Suchanek Oliwia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.07.2012 | zakwalifikowano |
34. | Fomenko Mariia | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2012 | zakwalifikowano |
35. | BIRKENFELD SONIA | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 | zakwalifikowano |
36. | Zarzycka Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.03.2012 | zakwalifikowano |
36. | Pastor Monika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.2012 | zakwalifikowano |
38. | MICHEL DAGMARA | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2011 | zakwalifikowano |
39. | Szatkowska Emilia | KS OLIMP LUBIN | 28.06.2011 | zakwalifikowano |
39. | Grzyb Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.02.2012 | zakwalifikowano |
41. | BIAŁEK LAURA | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.10.2011 | zakwalifikowano |
42. | Chłapek Dorota | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 | zakwalifikowano |
43. | Kurnel Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2012 | zakwalifikowano |
44. | Jafernik Kaja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2012 | zakwalifikowano |
45. | Rogacka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 03.05.2012 | zakwalifikowano |
46. | Ladyka Marta | TPSZ RYBNIK | 02.01.2011 | zakwalifikowano |
47. | Kłobusek Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.05.2012 | zakwalifikowano |
48. | Drushliak Daria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.12.2011 | zakwalifikowano |
49. | Makowska Alicja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.07.2012 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Szczurowska Hanna | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 |
2. | Niedobecka Liliana | RMKS RYBNIK | 30.06.2011 |
3. | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 |
3. | Nogaj ZUZANNA | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 |
5. | Lenart Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 26.07.2012 |
6. | Golicz Hanna | TS Sokolnia Chorzów | 14.01.2011 |
7. | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 |
8. | Szymula Alicja | UKS START OPOLE | 02.07.2012 |
9. | Klaper Łucja | KKS KRAKÓW | 23.01.2011 |
10. | Kubik Kornelia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.02.2012 |
11. | Gadocha Natasza | UKS VICTORIA GAJ | 31.10.2011 |
12. | Dębska Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.06.2012 |
13. | Świt Alicja | PIAST GLIWICE | 12.03.2011 |
14. | Hajkowska Aleksandra | UKS START OPOLE | 31.01.2011 |
15. | Jendryś Zofia | PIAST GLIWICE | 14.04.2011 |
16. | Petit Emma | UKS VICTORIA GAJ | 28.07.2011 |
17. | Kupiec Hanna | TKS | 22.11.2011 |
18. | Filipowicz Natalia | KSz WARSZAWIANKA | 18.07.2011 |
19. | Dolecka Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 |
20. | Bednarska Milena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.01.2012 |
21. | Piejko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 |
22. | Pakosz Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.06.2012 |
23. | Strzebinczyk Laura | RMKS RYBNIK | 10.05.2011 |
24. | Jankowska Gaja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.03.2012 |
25. | Kwater Milena | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 01.07.2011 |
26. | FRANCUZ Natalia | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.02.2011 |
27. | Tkaczyk Wiktoria | MKS GRYF MIELEC | 30.09.2011 |
28. | Dawidiuk Klaudia | RMKS RYBNIK | 21.02.2012 |
29. | Rolle Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.02.2012 |
30. | Pilch Liliana | UKS START OPOLE | 21.06.2011 |
31. | Suchanek Oliwia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.07.2012 |
32. | MICHEL DAGMARA | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2011 |
33. | Skoryna Melaniia | BTS BYTOM | 16.06.2011 |
34. | Sowińska Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.09.2012 |
35. | Fomenko Mariia | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2012 |
36. | BIRKENFELD SONIA | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 |
37. | Zarzycka Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.03.2012 |
37. | Pastor Monika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.2012 |
39. | Szatkowska Emilia | KS OLIMP LUBIN | 28.06.2011 |
39. | Grzyb Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.02.2012 |
41. | BIAŁEK LAURA | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.10.2011 |
42. | Chłapek Dorota | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 |
43. | Kurnel Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2012 |
44. | Jafernik Kaja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2012 |
45. | Rogacka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 03.05.2012 |
46. | Ladyka Marta | TPSZ RYBNIK | 02.01.2011 |
47. | Kłobusek Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.05.2012 |
48. | Drushliak Daria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.12.2011 |
49. | Makowska Alicja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.07.2012 |