Nazwa: O Puchar Zagłębia - VI Memoriał Rafała Sznajdera - szabla dziewcząt (roczniki 2012 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.04.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Górska Marcelina | UKS SZABLA BRZOZA | 20.05.2013 | |
2. | Kłak Lena | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.01.2012 | |
3. | FLOREK ANTONINA | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.06.2012 | |
4. | Bochenek Matylda | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.10.2013 | |
5. | OWCZARCZYK MICHALINA | AZS AWF WARSZAWA | 03.07.2012 | |
6. | Maksym Natalia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2012 | |
7. | Łysy Antonina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.06.2012 | |
8. | Dec Iga | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.2012 | |
9. | Marynets Sofiya | UKS 13 BIAŁYSTOK | 06.09.2012 | |
10. | Sosnowska Marianna | AZS AWF WARSZAWA | 26.07.2012 | |
11. | Duch Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.03.2015 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Górska Marcelina | UKS SZABLA BRZOZA | 20.05.2013 | wyeliminowano |
- | Kłak Lena | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.01.2012 | wyeliminowano |
- | FLOREK ANTONINA | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.06.2012 | wyeliminowano |
- | Bochenek Matylda | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.10.2013 | wyeliminowano |
- | OWCZARCZYK MICHALINA | AZS AWF WARSZAWA | 03.07.2012 | wyeliminowano |
- | Maksym Natalia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2012 | wyeliminowano |
- | Łysy Antonina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.06.2012 | wyeliminowano |
- | Dec Iga | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.2012 | wyeliminowano |
- | Marynets Sofiya | UKS 13 BIAŁYSTOK | 06.09.2012 | wyeliminowano |
- | Sosnowska Marianna | AZS AWF WARSZAWA | 26.07.2012 | wyeliminowano |
- | Duch Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.03.2015 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Górska Marcelina | UKS SZABLA BRZOZA | 20.05.2013 |
- | Kłak Lena | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.01.2012 |
- | FLOREK ANTONINA | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.06.2012 |
- | Bochenek Matylda | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.10.2013 |
- | OWCZARCZYK MICHALINA | AZS AWF WARSZAWA | 03.07.2012 |
- | Maksym Natalia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2012 |
- | Łysy Antonina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.06.2012 |
- | Dec Iga | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.2012 |
- | Marynets Sofiya | UKS 13 BIAŁYSTOK | 06.09.2012 |
- | Sosnowska Marianna | AZS AWF WARSZAWA | 26.07.2012 |
- | Duch Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.03.2015 |