Nazwa: O Puchar Zagłębia - VI Memoriał Rafała Sznajdera - szabla chłopców (roczniki 2012 i młodsi )
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.04.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 | |
2. | Zaremba Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 10.01.2013 | |
3. | Barliński Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.07.2012 | |
4. | Kostarski Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.2014 | |
5. | Kostarski Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 28.04.2013 | |
6. | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | |
7. | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | |
8. | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 | |
9. | Kośnik Adrian | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 28.11.2013 | |
10. | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | |
11. | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 | |
12. | Ziobro Maksymilian | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.07.2012 | |
13. | Kiełbus Jakub | KLUB SZERMIERCZY AMP | 01.02.2013 | |
14. | Goździak Antoni | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.10.2012 | |
15. | Żarnowiecki Filip | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.01.2012 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 | wyeliminowano |
- | Zaremba Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 10.01.2013 | wyeliminowano |
- | Barliński Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.07.2012 | wyeliminowano |
- | Kostarski Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.2014 | wyeliminowano |
- | Kostarski Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 28.04.2013 | wyeliminowano |
- | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | wyeliminowano |
- | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 | wyeliminowano |
- | Kośnik Adrian | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 28.11.2013 | wyeliminowano |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | wyeliminowano |
- | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 | wyeliminowano |
- | Ziobro Maksymilian | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.07.2012 | wyeliminowano |
- | Kiełbus Jakub | KLUB SZERMIERCZY AMP | 01.02.2013 | wyeliminowano |
- | Goździak Antoni | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.10.2012 | wyeliminowano |
- | Żarnowiecki Filip | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.01.2012 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 |
- | Zaremba Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 10.01.2013 |
- | Barliński Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.07.2012 |
- | Kostarski Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.2014 |
- | Kostarski Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 28.04.2013 |
- | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 |
- | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 |
- | Kośnik Adrian | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 28.11.2013 |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 |
- | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 |
- | Ziobro Maksymilian | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.07.2012 |
- | Kiełbus Jakub | KLUB SZERMIERCZY AMP | 01.02.2013 |
- | Goździak Antoni | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.10.2012 |
- | Żarnowiecki Filip | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.01.2012 |