Turniej

Nazwa: V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt 2013 i młodsi - Bydgoszcz 2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartkowska Michalina 1 AZS AWF POZNAŃ 09.11.2015
2. Borawska Alicja 4 AZS AWF POZNAŃ 27.07.2015
3. BUDA Natalia 9 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
4. CIESIELSKA Zofia 23 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013
5. DORN VICTORIA 28 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013
6. Dróżdż Zofia 30 AZS AWF POZNAŃ 19.10.2014
7. ENGLAND Demi 16 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013
8. GOTALSKA Maja 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013
9. KALINOWSKA Aneta 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.02.2013
10. KLIMEK Wiktoria 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013
11. KRÓLIKOWSKA Nina 29 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013
12. Krzyżanowska Luiza 26 AZS AWF POZNAŃ 02.11.2014
13. Łysiak Adrianna 22 UKS Kąkolewo 10.09.2015
14. MATUSZEWSKA LIDIA 2 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013
15. Michalska Gabriela 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 07.08.2014
16. Mielnik Aleksandra 17 AZS AWF POZNAŃ 14.10.2015
17. Mikulicka Antonina 20 D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.05.2014
18. Nawrocka Emilia 11 UKS Kąkolewo 24.12.2013
19. Nowaczyk Nikola 18 IKS LESZNO 13.06.2015
20. Nowicka Kornelia 19 AZS AWF POZNAŃ 27.03.2014
21. Olszewska Marika 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013
22. Piekiełko Józefa 12 AZS AWF POZNAŃ 03.03.2013
23. RACZKOWSKA Aleksandra 25 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
24. Ramza Karolina 15 WROCŁAWIANIE 28.05.2014
25. REJAK Michalina 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 05.05.2013
26. Rynkiewicz Izabela 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.10.2014
27. Sowińska Matylda 33 UKS Kąkolewo 28.02.2014
28. Stachowiak Natalia 21 AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013
29. Śliwka Jagna 8 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013
30. Urbanek Amelia 14 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2013
31. Wójcik Antonina 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.04.2014
32. Ziojła Bianka 32 AZS AWF POZNAŃ 14.07.2015
33. Żołnowska Marcelina 3 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 11.09.2013
34. Żuchowska Hanna 6 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 145

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013 zakwalifikowano
2. MATUSZEWSKA LIDIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013 zakwalifikowano
3. KLIMEK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013 zakwalifikowano
4. Żuchowska Hanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013 zakwalifikowano
5. Urbanek Amelia AZS AWF POZNAŃ 07.09.2013 zakwalifikowano
6. CIESIELSKA Zofia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013 zakwalifikowano
7. REJAK Michalina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 05.05.2013 zakwalifikowano
8. Nowaczyk Nikola IKS LESZNO 13.06.2015 zakwalifikowano
8. DORN VICTORIA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013 zakwalifikowano
10. Stachowiak Natalia AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013 zakwalifikowano
11. KRÓLIKOWSKA Nina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013 zakwalifikowano
12. GOTALSKA Maja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013 zakwalifikowano
13. Żołnowska Marcelina UKS 35 BIELAWY TORUŃ 11.09.2013 zakwalifikowano
13. Śliwka Jagna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013 zakwalifikowano
15. Bartkowska Michalina AZS AWF POZNAŃ 09.11.2015 zakwalifikowano
16. Nowicka Kornelia AZS AWF POZNAŃ 27.03.2014 zakwalifikowano
17. Rynkiewicz Izabela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.10.2014 zakwalifikowano
18. Piekiełko Józefa AZS AWF POZNAŃ 03.03.2013 zakwalifikowano
19. ENGLAND Demi UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013 zakwalifikowano
20. Ramza Karolina WROCŁAWIANIE 28.05.2014 zakwalifikowano
21. Olszewska Marika TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013 zakwalifikowano
22. Mielnik Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 14.10.2015 zakwalifikowano
23. Wójcik Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.04.2014 zakwalifikowano
24. KALINOWSKA Aneta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.02.2013 zakwalifikowano
25. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013 zakwalifikowano
26. Mikulicka Antonina D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.05.2014 zakwalifikowano
27. Dróżdż Zofia AZS AWF POZNAŃ 19.10.2014 zakwalifikowano
28. Borawska Alicja AZS AWF POZNAŃ 27.07.2015 zakwalifikowano
29. Michalska Gabriela WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 07.08.2014 zakwalifikowano
30. Ziojła Bianka AZS AWF POZNAŃ 14.07.2015 zakwalifikowano
31. Krzyżanowska Luiza AZS AWF POZNAŃ 02.11.2014 zakwalifikowano
32. Nawrocka Emilia UKS Kąkolewo 24.12.2013 zakwalifikowano
32. Sowińska Matylda UKS Kąkolewo 28.02.2014 zakwalifikowano
34. Łysiak Adrianna UKS Kąkolewo 10.09.2015 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
2. MATUSZEWSKA LIDIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013
3. Żołnowska Marcelina UKS 35 BIELAWY TORUŃ 11.09.2013
3. Śliwka Jagna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013
5. CIESIELSKA Zofia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013
6. DORN VICTORIA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013
7. Stachowiak Natalia AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013
8. GOTALSKA Maja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013
9. KLIMEK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013
10. Żuchowska Hanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013
11. Urbanek Amelia AZS AWF POZNAŃ 07.09.2013
12. REJAK Michalina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 05.05.2013
13. KRÓLIKOWSKA Nina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013
14. Bartkowska Michalina AZS AWF POZNAŃ 09.11.2015
15. Rynkiewicz Izabela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.10.2014
16. KALINOWSKA Aneta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.02.2013
17. Nowaczyk Nikola IKS LESZNO 13.06.2015
18. Nowicka Kornelia AZS AWF POZNAŃ 27.03.2014
19. Piekiełko Józefa AZS AWF POZNAŃ 03.03.2013
20. ENGLAND Demi UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013
21. Ramza Karolina WROCŁAWIANIE 28.05.2014
22. Olszewska Marika TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013
23. Mielnik Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 14.10.2015
24. Wójcik Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.04.2014
25. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
26. Mikulicka Antonina D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.05.2014
27. Dróżdż Zofia AZS AWF POZNAŃ 19.10.2014
28. Borawska Alicja AZS AWF POZNAŃ 27.07.2015
29. Michalska Gabriela WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 07.08.2014
30. Ziojła Bianka AZS AWF POZNAŃ 14.07.2015
31. Sowińska Matylda UKS Kąkolewo 28.02.2014
32. Łysiak Adrianna UKS Kąkolewo 10.09.2015
33. Krzyżanowska Luiza AZS AWF POZNAŃ 02.11.2014
34. Nawrocka Emilia UKS Kąkolewo 24.12.2013

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content