Turniej

Nazwa: VI Mieleckie Skrzydła w szpadzie dziewcząt - Junior Młodszy (2007-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Drozdowska Hanna 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
2. Dulska Lena 10 LUKS "POL" Czersk 29.10.2008
3. Furman Lena 6 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
4. GOCZAŁ Alicja 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Łabuda Hanna 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
6. Marcinkiewicz Daria 8 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
7. Mróz Martyna 4 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
8. Murdzek Kinga 19 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
9. Ogonowska Hanna 21 AZS AWF KRAKÓW 15.10.2009
10. Poduszyńska Weronika 14 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
11. Radwańska Zofia 7 AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
12. Rak Magdalena 17 KKS KRAKÓW 04.09.2009
13. Rybska Nina 15 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
14. Smolarczyk Kinga 18 PIAST GLIWICE 10.03.2009
15. Sołdyńska Pola 13 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 02.11.2009
16. Stanek Nina 11 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
17. Szczurowska Maria 2 PIAST GLIWICE 26.03.2009
18. Szych-Karwat Ronja 16 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
19. Vysotskaya Maryia 12 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
20. ŻYGADŁO KAROLINA 20 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
2. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
3. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
4. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
5. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
6. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
7. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
8. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
9. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 zakwalifikowano
10. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
11. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009 zakwalifikowano
12. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 zakwalifikowano
13. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009 zakwalifikowano
14. Ogonowska Hanna AZS AWF KRAKÓW 15.10.2009 zakwalifikowano
15. Dulska Lena LUKS "POL" Czersk 29.10.2008 zakwalifikowano
16. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007 zakwalifikowano
17. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009 zakwalifikowano
18. ŻYGADŁO KAROLINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009 zakwalifikowano
19. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 zakwalifikowano
20. Sołdyńska Pola MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 02.11.2009 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
2. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
5. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
6. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
7. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
8. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
9. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
10. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
11. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
12. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
13. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
14. Dulska Lena LUKS "POL" Czersk 29.10.2008
15. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009
16. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
17. Ogonowska Hanna AZS AWF KRAKÓW 15.10.2009
18. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
19. ŻYGADŁO KAROLINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009
20. Sołdyńska Pola MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 02.11.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content