Turniej

Nazwa: O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY - Memoriał Wojciecha Rydza 2023/2024 - szpada dziewcząt (roczniki 2007-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARDASH MARIIA-POLINA 19 Ukraina 23.09.2008
2. BIAŁEK AMELIA 21 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007
3. DOBRYŁKO Natalia 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
4. Furman Lena 2 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
5. GOCZAŁ Alicja 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
6. GORBACHUK YELYZAVETA 16 Ukraina 19.10.2009
7. Gusta Kamila 4 PIAST GLIWICE 02.09.2008
8. Łabuda Hanna 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
9. Marcinkiewicz Daria 12 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
10. Molendys Amelia 17 AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
11. Murdzek Kinga 22 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
12. Pietrzyk Natasza 23 KKS KRAKÓW 04.11.2008
13. Poduszyńska Weronika 20 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
14. Radwańska Zofia 10 AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
15. Rybska Nina 14 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
16. Sadowska Amelia 8 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
17. Smolarczyk Kinga 6 PIAST GLIWICE 10.03.2009
18. Sowińska Dominika 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
19. SPYRYDONOVA POLINA 18 Ukraina 10.07.2009
20. Szych-Karwat Ronja 15 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
21. Śliwiak Hanna 24 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
22. 11
23. Vysotskaya Maryia 7 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
2. GORBACHUK YELYZAVETA Ukraina 19.10.2009 zakwalifikowano
3. BARDASH MARIIA-POLINA Ukraina 23.09.2008 zakwalifikowano
4. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
5. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
6. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
7. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
8. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
9. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
10. SPYRYDONOVA POLINA Ukraina 10.07.2009 zakwalifikowano
11. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
12. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 zakwalifikowano
13. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
14. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
15. zakwalifikowano
15. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007 zakwalifikowano
17. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 zakwalifikowano
18. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008 zakwalifikowano
19. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 zakwalifikowano
20. Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008 zakwalifikowano
21. Śliwiak Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 zakwalifikowano
22. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009 zakwalifikowano
23. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 zakwalifikowano
24. BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007 zakwalifikowano


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-bracket.php on line 174

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
2. GORBACHUK YELYZAVETA Ukraina 19.10.2009
3. BARDASH MARIIA-POLINA Ukraina 23.09.2008
5. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
6. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
7. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
8. SPYRYDONOVA POLINA Ukraina 10.07.2009
9. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
10. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
11. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
12. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
13. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
14. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008
15. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
16. Śliwiak Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
17. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
18. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
19. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
19.
21. Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
22. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
23. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
24. BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content