Turniej

Nazwa: O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY - Memoriał Wojciecha Rydza 2023/2024 - szpada dziewcząt (roczniki 2014 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Budnik Małgorzata 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014
2. Lesisz Matylda 4 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
3. Majewska Zofia 18 UKS KOSYNIER GLIWICE 26.01.2015
4. Marszalska Lena 11 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.06.2014
5. Melnyk Eliza 15 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015
6. Mrugała Dobrawa 9 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.12.2016
7. Piejko Alicja 20 UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
8. Puła Aleksandra 6 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
9. Radosz Alicja 12 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.08.2014
10. Rambiert Olga 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
11. Siemieńska Zofia 16 KKS KRAKÓW 02.10.2014
12. Słomka Hanna 3 UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014
13. Szczyrek Liliana 21 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2014
14. Szlachta Alicja 19 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.07.2015
15. Szuba Ewa 17 KKS KRAKÓW 11.07.2014
16. Urbańczyk Marta 14 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
17. Volianska Milana 8 KKS KRAKÓW 18.05.2014
18. Waśko Katarzyna 13 PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
19. Wojtyczko Amelia 1 UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
20. Wolak Rita 10 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 28.09.2016
21. Wróbel Zuzanna 7 UKS START OPOLE 03.04.2014

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014 zakwalifikowano
2. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014 zakwalifikowano
3. Waśko Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014 zakwalifikowano
4. Budnik Małgorzata UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014 zakwalifikowano
4. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014 zakwalifikowano
6. Słomka Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014 zakwalifikowano
7. Siemieńska Zofia KKS KRAKÓW 02.10.2014 zakwalifikowano
8. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014 zakwalifikowano
9. Szlachta Alicja UKS KOSYNIER GLIWICE 15.07.2015 zakwalifikowano
10. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015 zakwalifikowano
11. Majewska Zofia UKS KOSYNIER GLIWICE 26.01.2015 zakwalifikowano
12. Volianska Milana KKS KRAKÓW 18.05.2014 zakwalifikowano
13. Marszalska Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.06.2014 zakwalifikowano
14. Szczyrek Liliana MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2014 zakwalifikowano
15. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015 zakwalifikowano
16. Szuba Ewa KKS KRAKÓW 11.07.2014 zakwalifikowano
17. Melnyk Eliza UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015 zakwalifikowano
18. Wróbel Zuzanna UKS START OPOLE 03.04.2014 zakwalifikowano
19. Mrugała Dobrawa SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.12.2016 zakwalifikowano
20. Wolak Rita SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 28.09.2016 zakwalifikowano
21. Radosz Alicja PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.08.2014 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
2. Budnik Małgorzata UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014
3. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
3. Waśko Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
5. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
6. Słomka Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014
7. Siemieńska Zofia KKS KRAKÓW 02.10.2014
8. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
9. Szlachta Alicja UKS KOSYNIER GLIWICE 15.07.2015
10. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
11. Majewska Zofia UKS KOSYNIER GLIWICE 26.01.2015
12. Volianska Milana KKS KRAKÓW 18.05.2014
13. Marszalska Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.06.2014
14. Szczyrek Liliana MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2014
15. Melnyk Eliza UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015
16. Wróbel Zuzanna UKS START OPOLE 03.04.2014
17. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
18. Szuba Ewa KKS KRAKÓW 11.07.2014
19. Mrugała Dobrawa SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.12.2016
20. Wolak Rita SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 28.09.2016
21. Radosz Alicja PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.08.2014

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content