Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn - Szczecin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj 31 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Antkiewicz Mateusz 1 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
3. BIELEC Maciej 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
4. Brodowicz Michał 37 AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
5. BRZEZOWSKI Jan 56 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
6. Budek Karol 12 KKS KRAKÓW 08.07.1996
7. Chirkowski Ignacy 51 KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
8. Chyrek Kasper 38 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
9. Cieślik Jakub 21 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
10. Długokęcki Ludomir 70 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
11. FILEK Ireneusz 17 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
12. GIEDROJĆ Jerzy 35 KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
13. GLINKA Jan 45 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
14. Gładyszczak Michał 40 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
15. GRIPAS Artiom 42 KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
16. HAMERSKI Aleksander 59 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
17. Jabłoński Michał 63 SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.03.2004
18. Kaniewski Jan 54 KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
19. KAPAŁA Piotr 33 PIAST GLIWICE 06.01.1997
20. Kapias Augustyn 46 AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
21. Kardaszewicz Jan 20 KS AGH Kraków 23.09.2001
22. Kasperczak Kamil 60 SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
23. KASZKUR Leon 65 MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
24. Keshk Nuri 55 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
25. Klek Jonasz 62 MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
26. KLUGHARDT Hubert 6 KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
27. KLYTTA Paweł 25 PIAST GLIWICE 28.01.2005
28. Kłusek Damian 57 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13.11.1996
29. KOLAŃCZYK Wojciech 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
30. Korona-Trzebski Przemysław 29 AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976
31. Kotusiewicz Maciej 64 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
32. KOWALCZE Jakub 49 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
33. Kuźnik Bartosz 28 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
34. MIKITA Emilia 71 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
35. Lubieniecki Wojciech 13 KS AGH Kraków 08.12.1999
36. MARCZAK Wojciech 36 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
37. Michalak Damian 7 PIAST GLIWICE 04.04.1999
38. Migas Piotr 30 PIAST GLIWICE 13.04.2002
39. NOGANOWICZ Karol 19 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
40. Nycz Mateusz 5 PIAST GLIWICE 11.02.1989
41. OGONOWSKI Szymon 48 PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
42. OPAŁKA Michał 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
43. Parafiniuk Łukasz 22 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
44. Partyka Czcibor 53 PIAST GLIWICE 30.05.2005
45. PONAMAROV Danil 67 NIEMCY 28.05.2005
46. Puchała Mikołaj 50 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
47. RADOSZ Mikołaj 15 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
48. Roguski Tomasz 44 KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
49. RUSIN Illya 41 AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
50. Rzyczniak Wojciech 9 PIAST GLIWICE 26.05.2004
51. Sieradzan Jakub 68 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
52. Sobiecki Jan 24 KS AGH Kraków 29.05.1991
53. Socha Antoni 16 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
54. Socha Jan 14 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
55. Sojka Adam 66 RMKS RYBNIK 20.12.2005
56. Sojka Dominik 34 AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
57. Staszulonek Bartosz 27 PIAST GLIWICE 01.07.1997
58. STASZULONEK Aleksander 69 PIAST GLIWICE 15.09.1993
59. Strączyński Wiktor 47 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
60. SZURLEJ Maciej 26 KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
61. Szynal Kacper 52 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
62. Tarachanowicz Szymon 39 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
63. Urban Piotr 11 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
64. Urban Paweł 43 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
65. VEKAMANS Axel 61 AUSTRIA 22.02.2003
66. WALKOWIAK Szymon 32 KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
67. Wałach Wiktor 8 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
68. WESOŁOWSKI Mikołaj 18 PIAST GLIWICE 23.09.2004
69. Wojciechowski Szymon 23 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
70. Zalewski Jan 72 KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
71. Zawrotniak Radosław 3 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
2. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
3. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
4. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
5. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
6. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
7. KAPAŁA Piotr PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
8. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
9. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
10. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
11. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
12. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
13. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005 zakwalifikowano
14. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
15. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
15. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
17. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
18. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
19. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
20. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
21. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
22. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
23. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
24. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005 zakwalifikowano
25. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
26. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
27. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
27. Kłusek Damian WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13.11.1996 zakwalifikowano
29. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
30. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
31. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
32. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
33. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
34. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
35. Chyrek Kasper AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
36. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002 zakwalifikowano
37. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
38. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 zakwalifikowano
39. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
40. Korona-Trzebski Przemysław AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976 zakwalifikowano
41. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
42. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005 zakwalifikowano
43. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
44. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
45. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005 zakwalifikowano
46. Jabłoński Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.03.2004 zakwalifikowano
47. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
48. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005 zakwalifikowano
49. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005 zakwalifikowano
50. Kasperczak Kamil SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000 zakwalifikowano
51. GRIPAS Artiom KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984 zakwalifikowano
52. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
53. VEKAMANS Axel AUSTRIA 22.02.2003 zakwalifikowano
54. PONAMAROV Danil NIEMCY 28.05.2005 zakwalifikowano
54. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
56. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
57. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 wyeliminowano
58. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 wyeliminowano
59. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 wyeliminowano
60. HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 wyeliminowano
61. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 wyeliminowano
62. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 wyeliminowano
63. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 wyeliminowano
64. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002 wyeliminowano
65. Kaniewski Jan KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998 wyeliminowano
66. Sieradzan Jakub MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 wyeliminowano
66. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 wyeliminowano
68. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 wyeliminowano
69. MIKITA Emilia UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005 wyeliminowano
70. Kotusiewicz Maciej MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
71. KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
2. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
3. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
3. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001
5. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
6. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
7. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
8. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
9. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
10. KAPAŁA Piotr PIAST GLIWICE 06.01.1997
11. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
12. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
12. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
14. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
15. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999
16. GRIPAS Artiom KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
17. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
18. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
19. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997
20. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
21. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
22. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
23. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005
24. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
25. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989
26. Kłusek Damian WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13.11.1996
27. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
28. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
29. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
30. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996
31. Korona-Trzebski Przemysław AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976
32. PONAMAROV Danil NIEMCY 28.05.2005
33. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991
34. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
35. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
36. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
37. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
38. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002
39. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993
40. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
41. Chyrek Kasper AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
42. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
43. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
44. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
45. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
46. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
47. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
48. Jabłoński Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.03.2004
49. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004
50. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
51. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
52. Kasperczak Kamil SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
53. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
54. VEKAMANS Axel AUSTRIA 22.02.2003
55. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
56. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005
57. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
58. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
59. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
60. HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
61. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
62. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
63. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
64. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
65. Kaniewski Jan KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
66. Sieradzan Jakub MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
66. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
68. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
69. MIKITA Emilia UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
70. Kotusiewicz Maciej MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
71. KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content