Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024 szpada dziewcząt młodzik (2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Białecka Zofia 6 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
2. Celmer Zuzanna 42 TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2011
3. Dolecka Kamila 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
4. Durka Hanna 12 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
5. Dzwonek Helena 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
6. Foltak Hanna 26 Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
7. Gadocha Natasza 28 UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
8. Golicz Hanna 22 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
9. Grzyb Karolina 34 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
10. Gwóźdź Kinga 23 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
11. HEBDOWSKA Agata 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
12. Janosz Maja 27 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
13. Jarosz Małgorzata 10 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
14. Jendryś Zofia 35 PIAST GLIWICE 14.04.2011
15. Karyuchenko Vira 29 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
16. Kępa Paulina 30 PIAST GLIWICE 19.08.2011
17. Kisielow Amelia 49 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011
18. Klaper Łucja 16 KKS KRAKÓW 23.01.2011
19. Krzyżek Hanna 43 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
20. Kulska Lena 13 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
21. Kuza Amelia 17 KKS KRAKÓW 16.12.2010
22. Ladyka Marta 48 TPSZ RYBNIK 02.01.2011
23. Legierska Wiktoria 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
24. Lenkiewicz Maria 33 PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
25. Łenczyk Małgorzata 11 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
26. Matysiak Barbara 39 KS Milenium 24.08.2010
27. MICHEL DAGMARA 31 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
28. Mikołajczyk Sara 32 KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
29. Misiak Paulina 2 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
30. Mrozińska Julia 4 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
31. Niedobecka Liliana 19 RMKS RYBNIK 30.06.2011
32. Nogaj ZUZANNA 46 PIAST GLIWICE 22.01.2011
33. Odrzywolska Agnieszka 20 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
34. ORIEKHOVA Tetiana 47 Ukraina 28.05.2010
35. Piejko Amelia 36 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
36. Radwańska Nina 15 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
37. Rosłonek Oliwia 50 AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010
38. Seremet Julia 38 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
39. Skoryna Melaniia 45 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2011
40. Staniek Katarzyna 37 UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
41. Stanisz Anna 24 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
42. Strzebinczyk Laura 44 RMKS RYBNIK 10.05.2011
43. Szczepan Aleksandra 9 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
44. Szczurowska Hanna 5 PIAST GLIWICE 02.11.2011
45. Szewczyk Alicja 3 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
46. Szydłowska Maria 8 PIAST GLIWICE 23.09.2011
47. Szymiczek Martyna 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
48. Szypuła Justyna 41 AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
49. Zalewska Helena 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
50. Żegolewska Zuzanna 40 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
2. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
3. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
4. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
5. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 zakwalifikowano
6. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
7. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 zakwalifikowano
8. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 zakwalifikowano
9. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
10. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
11. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
12. Celmer Zuzanna TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2011 zakwalifikowano
13. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 zakwalifikowano
14. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010 zakwalifikowano
15. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
16. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
17. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
18. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
19. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
20. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
21. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
22. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 zakwalifikowano
23. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 zakwalifikowano
24. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011 zakwalifikowano
25. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
26. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 zakwalifikowano
27. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 zakwalifikowano
27. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010 zakwalifikowano
29. Foltak Hanna Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010 zakwalifikowano
30. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
31. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
31. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010 zakwalifikowano
33. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 zakwalifikowano
34. Staniek Katarzyna UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011 zakwalifikowano
35. Kisielow Amelia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011 zakwalifikowano
36. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
37. Szypuła Justyna AKS MIKOŁÓW 11.07.2010 zakwalifikowano
38. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 zakwalifikowano
39. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 zakwalifikowano
39. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011 zakwalifikowano
41. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
42. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 zakwalifikowano
43. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 zakwalifikowano
44. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 zakwalifikowano
45. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011 zakwalifikowano
46. Rosłonek Oliwia AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010 zakwalifikowano
47. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011 zakwalifikowano
48. Skoryna Melaniia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2011 zakwalifikowano
49. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010 zakwalifikowano
50. ORIEKHOVA Tetiana Ukraina 28.05.2010 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
2. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
3. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
5. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
6. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
7. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
8. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
9. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
10. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
11. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
12. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010
13. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
14. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
15. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
16. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
17. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
18. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
19. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
20. Celmer Zuzanna TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2011
21. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
22. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
23. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
24. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
25. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
26. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
26. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
28. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
29. Staniek Katarzyna UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
30. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
31. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
32. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
33. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
34. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
35. Foltak Hanna Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
36. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
37. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
38. Kisielow Amelia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011
39. Szypuła Justyna AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
40. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
41. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
41. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011
43. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
44. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
45. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
46. Rosłonek Oliwia AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010
47. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
48. Skoryna Melaniia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2011
49. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
50. ORIEKHOVA Tetiana Ukraina 28.05.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content