Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024 szpada chłopców skrzaty, zuchy (2014 i młodsze)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adamczyk Błażej 3 UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014
2. Białas Tymon 28 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 18.10.2016
3. Bobrowicz Karol 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.05.2015
4. Bukowski Tymon 26 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.08.2014
5. Cieślak Antoni 16 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 06.07.2015
6. Cieślak Igor 19 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 01.01.2014
7. Drożdżał Leon 18 PIAST GLIWICE 17.03.2016
8. Grochmal Maciej 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 02.01.2014
9. Gromadzki Jakub 5 TS Sokolnia Chorzów 26.08.2014
10. Grzesik Jan 8 UKS VICTORIA GAJ 08.05.2015
11. Kapinos Przemysław 4 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 08.05.2014
12. Karyuchenko Andrii 30 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.12.2016
13. Kasprzyk Florian 7 UKS START OPOLE 23.04.2014
14. Kasprzyk FILIP 14 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2015
15. Kokociński Michał 15 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.01.2015
16. Kopczyk Miron 6 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2014
17. Kowalski Felicjan 24 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2015
18. Majewski Filip 25 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.12.2015
19. Mikołajczyk Olaf 10 KS SZPADA WADOWICE 18.06.2015
20. Nawrat Szymon 27 UKS TRÓJKA RADLIN 31.08.2015
21. NOWACKI RAFAŁ 17 AZS AWF WROCŁAW 30.08.2014
22. Pilch Piotr 29 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2015
23. Przybylski Michał 9 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.03.2014
24. Rawdanis Szymon 20 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.02.2015
25. Roszkowski Eryk 12 UKS KOSYNIER GLIWICE 13.05.2014
26. Rusin Leonard 13 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 31.07.2015
27. Świniarski Maksymilian 21 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2015
28. Wielowiński Adam 2 UKS KOSYNIER GLIWICE 26.11.2014
29. Wojdyło Adam 22 KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015
30. Wolak Jan 11 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.05.2014
31. Wróbel Marcin 31 UKS VICTORIA GAJ 11.12.2015

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Grochmal Maciej UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 02.01.2014 zakwalifikowano
2. Grzesik Jan UKS VICTORIA GAJ 08.05.2015 zakwalifikowano
3. Gromadzki Jakub TS Sokolnia Chorzów 26.08.2014 zakwalifikowano
4. Wielowiński Adam UKS KOSYNIER GLIWICE 26.11.2014 zakwalifikowano
5. Mikołajczyk Olaf KS SZPADA WADOWICE 18.06.2015 zakwalifikowano
6. Cieślak Antoni UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 06.07.2015 zakwalifikowano
7. Adamczyk Błażej UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014 zakwalifikowano
8. Kasprzyk Florian UKS START OPOLE 23.04.2014 zakwalifikowano
9. Cieślak Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 01.01.2014 zakwalifikowano
10. NOWACKI RAFAŁ AZS AWF WROCŁAW 30.08.2014 zakwalifikowano
11. Wojdyło Adam KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015 zakwalifikowano
11. Kopczyk Miron T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2014 zakwalifikowano
13. Drożdżał Leon PIAST GLIWICE 17.03.2016 zakwalifikowano
14. Rawdanis Szymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.02.2015 zakwalifikowano
15. Wolak Jan SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.05.2014 zakwalifikowano
16. Świniarski Maksymilian SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2015 zakwalifikowano
17. Bobrowicz Karol SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.05.2015 zakwalifikowano
18. Wróbel Marcin UKS VICTORIA GAJ 11.12.2015 zakwalifikowano
19. Kasprzyk FILIP UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2015 zakwalifikowano
19. Bukowski Tymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.08.2014 zakwalifikowano
21. Rusin Leonard UKS TOPÓR KRZESZOWICE 31.07.2015 zakwalifikowano
22. Kapinos Przemysław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 08.05.2014 zakwalifikowano
23. Kowalski Felicjan SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2015 zakwalifikowano
24. Nawrat Szymon UKS TRÓJKA RADLIN 31.08.2015 zakwalifikowano
24. Przybylski Michał BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.03.2014 zakwalifikowano
26. Roszkowski Eryk UKS KOSYNIER GLIWICE 13.05.2014 zakwalifikowano
27. Kokociński Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.01.2015 zakwalifikowano
28. Majewski Filip SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.12.2015 zakwalifikowano
29. Pilch Piotr UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2015 zakwalifikowano
30. Białas Tymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 18.10.2016 zakwalifikowano
31. Karyuchenko Andrii UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.12.2016 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adamczyk Błażej UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014
2. Wielowiński Adam UKS KOSYNIER GLIWICE 26.11.2014
3. Cieślak Antoni UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 06.07.2015
3. Kasprzyk Florian UKS START OPOLE 23.04.2014
5. Grochmal Maciej UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 02.01.2014
6. Grzesik Jan UKS VICTORIA GAJ 08.05.2015
7. Gromadzki Jakub TS Sokolnia Chorzów 26.08.2014
8. Wojdyło Adam KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015
9. Mikołajczyk Olaf KS SZPADA WADOWICE 18.06.2015
10. Cieślak Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 01.01.2014
11. NOWACKI RAFAŁ AZS AWF WROCŁAW 30.08.2014
12. Wolak Jan SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.05.2014
13. Bobrowicz Karol SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.05.2015
14. Bukowski Tymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.08.2014
14. Kasprzyk FILIP UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2015
16. Kapinos Przemysław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 08.05.2014
17. Kopczyk Miron T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2014
18. Drożdżał Leon PIAST GLIWICE 17.03.2016
19. Rawdanis Szymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.02.2015
20. Świniarski Maksymilian SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2015
21. Wróbel Marcin UKS VICTORIA GAJ 11.12.2015
22. Rusin Leonard UKS TOPÓR KRZESZOWICE 31.07.2015
23. Kowalski Felicjan SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2015
24. Nawrat Szymon UKS TRÓJKA RADLIN 31.08.2015
24. Przybylski Michał BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.03.2014
26. Roszkowski Eryk UKS KOSYNIER GLIWICE 13.05.2014
27. Kokociński Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.01.2015
28. Majewski Filip SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.12.2015
29. Pilch Piotr UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2015
30. Białas Tymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 18.10.2016
31. Karyuchenko Andrii UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.12.2016

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content